Czytasz: Gramy dla Aleksandry Hübner

Gramy dla Aleksandry Hübner

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie.

Wodzisławskie Centrum Kultury i Martyna Suchanek zapraszają na Koncert Charytatywny na rzecz Aleksandry Hübner, dwudziestojednolatki, która w listopadzie zeszłego roku uległa wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie grupa Piersi.

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 18:00. Dla Oli zagrają Coria, Pure Life, River of Time, Kokos, Powerfull Blow oraz gość specjalny grupa Piersi. Między koncertami odbędą się licytacje. Będzie można wylicytować gadżety i płyty z autografami znanych osób, w tym „Sportowca Roku” Kamila Stocha czy też członków Kabaretu Młodych Panów oraz wiele innych. 

- Wodzisławskie Centrum Kultury dołączyło do tej szczytnej akcji charytatywnej. Z wielką radością będziemy gościć zaproszone przez panią Martynę Suchanek zespoły oraz wszystkich tych, którzy przychodząc do nas 26 stycznia okażą ogromne wsparcie dla Aleksandry Hübner – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie. Cegiełki na koncerty w cenie: 20, 30 i 50 zł będą dostępne w dniu wydarzenia od godz. 16:00. Istnieje również możliwość rezerwacji pod numerem telefonu: 693 339 349. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.wck.wodzislaw.pl oraz na www.facebook.com/gramydlaOli.

Czytaj więcej