Czytasz: Górskie szczyty na ekranie smartfona?

Górskie szczyty na ekranie smartfona?

Idziesz w góry? Ta aplikacja jest dla Ciebie

Jesteś w górach. Przed Tobą unoszą się piękne szczyty górskie, a Ty zastanawiasz się jak nazywają się poszczególne z nich? 

Aplikacja Polskie Góry jest stworzona z myślą o turystach wędrujących po beskidzkich szlakach. Z pomocą aparatu fotograficznego w smartfonie pozwala na rozpoznanie szczytów górskich. 

Opisuje je precyzyjnie, podając infomacje nie tylko o nazwie szczytu, ale także o jego wysokości czy odległości od miejsca, w którym się znajdujemy. 

Można również wyświetlać dodatkowe informacje o szczytach przez kliknięcie na górze linii opisu, a przeciągnięcie w dół z tego miejsca powoduje ukrycie szczytu.

Opis gór będzie się automatycznie przesuwał w miarę obracania telefonu, dzięki modułowi GPS oraz czujnikom położenia. Co więcej, można skorzystać z interaktywnej mapy, przeczytać informacje o wybranym szczycie czy obejrzeć narysowaną panoramę, a nawet przygotowac ją graficznie w formie 360 stopni.

Powstała z myślą o beskidzkich turystach, którzy nie raz zastanawiali się z jakich górskich szczytów składa się panorama, którą widzą.

Aplikacja jest darmowa, a obecnie pobrano ją już ponad 6 tys. razy! 

 

źródło: http://polskiegory.byledobiec.pl/

Czytaj więcej