Czytasz: Gorillaz w Katowicach. Znamy szczegóły koncertu

Gorillaz w Katowicach. Znamy szczegóły koncertu

Legendarna grupa Gorillaz zagra dwa koncerty w Polsce. Muzycy wystąpią w Warszawie i Katowicach

Występy Gorillaz w Polsce są częścią eksluzywnego mini-touru zespołu, w ramach którego goryle odwiedzą Polskę, Węgry i Niemcy. Koncert Gorillaz w Warszawie odbędzie się 14 czerwca, a w Katowicach - 18 czerwca.

AKTUALIZACJA: Zamieszanie z biletami na Gorillaz w Polsce

Gorillaz w Katowicach w MCK

Koncert Gorillaz w Katowicach odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (wejście od ul. Olimpijskiej). Bilety na oba koncerty Gorillaz w Polsce można będzie zdobyć już w najbliższych dniach, wyłącznie na stronie www.electronicbeats.pl

Koncert Gorillaz w Katowicach - ceny biletów

15 maja o godzinie 12:00 ruszy przedsprzedaż biletów wyłącznie dla klientów T-Mobile, którzy w celu zakupu biletu będą musieli wysłać darmowego SMS-a na numer 80557 o treści GORILLAZ. W odpowiedzi przesłany zostanie kod dostępu, który należy wykorzystać przy zakupie biletu. Przedsprzedaż potrwa do 16-go maja.

17-go maja ruszy natomiast regularna sprzedaż biletów w dwóch ograniczonych pulach dla wszystkich zainteresowanych.

• 17.05.2017; godz. 12.00 (warunki cenowe pozostaną bez zmian)
• 25.05.2017; godz. 12.00 (warunki cenowe pozostaną bez zmian)


Przy rezerwacji biletu pobierana będzie jedynie opłata manipulacyjna w wysokości 1,23 zł brutto za każdy zakupiony bilet. Płatności realizowane będą za pośrednictwem systemu transakcyjnego Going. Każdy będzie miał możliwość zakupienia maksymalnie 2 imiennych biletów.


Gorillaz to wirtualny zespół tworzący muzykę będącą połączeniem hip-hopu, rocka i innych gatunków muzycznych.

Stworzony został przez Damona Albarna i Jamie Hewletta w 1998. Zespół Gorillaz zadebiutował minialbumem Tomorrow Comes Today, singlem „Clint Eastwood” i płytą LP Gorillaz.

Zespół Gorillaz cechuje nietypowy, wirtualny image. Członkowie nigdy nie pokazują się osobiście, nawet na koncertach (z wyjątkiem pięciu występów w Manchesterze i Nowym Jorku) czy rozdaniach nagród.

W roku 2005 na rozdaniu nagród MTV Europe Music Awards 2005 w Lizbonie (Portugalia) zespół Gorillaz zdobył nagrodę dla najlepszego zespołu. Nominowany był dodatkowo w kategorii Najlepszy Wideoklip oraz Najlepsza Piosenka za Feel Good Inc..

Czytaj więcej