Czytasz: Golbik: Zaufałam Grzegorzowi Schetynie

Golbik: Zaufałam Grzegorzowi Schetynie

02:30
Tylko u nas Marta Golbik tuż po przejściu z Nowoczesnej do Platformy Obywatelskiej

"Trzy szybkie" do Marty Golbik

Szybkie pytanie - szybka odpowiedź. Na najwyższym piętrze redakcji Silesion.pl, Marta Golbik świeżo upieczona posłanka Platformy Obywatelskiej, w ogniu niewygodnych pytań.

Ryszard Petru to fantastyczny lider i przywódca opozycji czy raczej facet bez pomysłu, którego częściej widać w tabloidach niż na partyjnych spotkaniach? Czy Marta Golbik czuje się odpowiedzialna za beznadziejną sytuację Nowoczesnej? Dlaczego jest w Platformie Obywatelskiej chociaż jako koordynatorka struktur wychwalała Nowoczesną? Jak wytłumaczy wyborcom swoją zaskakującą decyzję?

Obejrzyj już teraz!

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
45 minut temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
4 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
4 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
5 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
7 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...