Czytasz: GKS Tychy wysłał prezent do Brazylii

GKS Tychy wysłał prezent do Brazylii

9-letni Brazylijczyk zbiera piłkarskie breloczki. W jego kolekcji nie mogło zabraknąć... GKS-u Tychy!

João ma 9 lat, pochodzi z Brazylii i jest wielkim kibicem piłki nożnej. Drugą jego pasją jest zbieranie breloczków. W jego kolekcji jest kilkadziesiąt egzemplarzy z całego świata. Kilka tygodni temu tata João - Gabriel wysłał e-maila do GKS Tychy. Opisał w nim historię swojego syna i jego wielką pasję. Klub postanowił odpowiedzieć.

- Byliśmy zaskoczeni wiadomością 9-letniego João. Nie codziennie otrzymujemy e-maile z Brazylii. Chłopiec może pochwalić się naprawdę bogatą kolekcją breloczków klubów piłkarskich z całego świata. Postanowiliśmy spełnić jego prośbę. Wysłaliśmy dwa breloczki na wskazany adres i po kilku dniach otrzymaliśmy odpowiedź - mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

Dwa "trójkolorowe" breloczki dotarły do Brazylii. Ojciec João wysłał do klubu podziękowania i zdjęcia. Chłopiec specjalnie ubrał się nawet w biało-czerwone barwy.

- João uwielbia zbierać breloczki. Te, które otrzymaliśmy od GKS Tychy są po prostu niesamowite i kreatywne. Korzystając z okazji przeglądaliśmy również informacje o Waszym klubie i mieście. Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować - napisał w e-mailu ojciec João.