Czytasz: Giganci rekrutują na Śląsku oraz w Zagłębiu

Giganci rekrutują na Śląsku oraz w Zagłębiu

Amazon, Capgemini, Groupon, Future Processing. To tylko część “gigantów”, którzy rekrutują specjalistów z naszego regionu. Sprawdź, na jakie stanowiska możesz aplikować!

Międzynarodowe korporacje rekrutują nowych pracowników. Setki miejsc pracy czeka na specjalistów ds. obsługi klienta, IT, inżynierów, a także programistów. Zobacz, gdzie możesz aktualnie aplikować.

Groupon - biuro w Warszawie

GROUPON

Groupon to największa w Polsce platforma usług w Internecie, która sprawia, że przestajemy planować, a zaczynamy przeżywać. Groupon od lat podpowiada najlepsze oferty na usługi, podróże, wydarzenia kulturalne i produkty na całym świecie. Firma specjalizująca się w zakupach grupowych szuka do swojej siedziby specjalistów ds. obsługi klienta w różnych językach.

>> CZYTAJ: GROUPON W SUPERSAMIE <<

Aktualnie pożądani są pracownicy biegle posługujący się językami: niemieckim, angielskim, a także włoskim. Groupon do swojego biura mieszczącego się w katowickim Supersamie szuka również recepcjonisty.

źródło: nstyle.com.pl

CAPGEMINI

Obecnie do biura w Katowicach prowadzona jest rekrutacja do dwóch zespołów – Cloud Infrastructure Services i Business Services. Aby podjąć pracę w katowickim oddziale Capgemini wymagana jest znajomości języków obcych, głównie angielskiego, niemieckiego, holenderskiego, i francuskiego.

- Do Cloud Infrastructure Services poszukujemy inżynierów i administratorów sieci i infrastruktury, a także konsultantów oraz architektów rozwiązań chmurowych, sieciowych oraz z obszaru baz danych. Rozwijamy także nasze zespoły developerskie (C#, PHP, SharePoint, ITSM), testerskie, zarządzania projektami, intensywnie poszukując ekspertów w tych dziedzinach, ze zróżnicowanym poziomem doświadczenia zawodowego - piszą rekruterzy. 

W przypadku Business Services oferta rekrutacyjna kierowana jest zarówno do osób zaczynających  swoją karierę zawodową, jak również do osób posiadających doświadczenie w finansach i księgowości. Od kandydatów na role podstawowe rekruterzy oczekują bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, rzetelności, otwartości na nową wiedzę oraz znajomości języków obcych.

Z myślą o przybliżeniu specyfiki pracy firma Capgemini organizuje w czerwcu cykl spotkań rekrutacyjnych Taste Your Career with Capgemini. W ramach spotkania przewidziany jest biznesowy lunch z udziałem pracowników Capgemini, którzy opowiedzą o projektach, realizowanych przez firmę i o tym jak na co dzień wygląda praca w Capgemini. Spotkaniu towarzyszyć będą także, spotkania rekrutacyjne w znanej już studentom formie speed recruiting. Spotkania  odbędą się na dachu Teatru Śląskiego w Katowicach (19 czerwca), w Spencer Bistro w Katowicach (26 czerwca) oraz w Restauracji Warszawskiej w Sosnowcu (27 czerwca).

Future Processing z Gliwic

FUTURE PROCESSING

Gliwicka firma Future Processing od 17 lat specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług.

>> CZYTAJ: NAJLEPSZA FIRMA NA ŚLĄSKU? <<

Słynie z nietypowych, wieloetapowych rekrutacji, otwartego i indywidualnego podejścia do pracownika oraz benefitów, które mogą na niego czekać w siedzibie korporacji.

>> CZYTAJ: PRAKTYKI Z KOSMOSU <<

Dział HR nieustająco szuka dobrych inżynierów, którzy będą mieli szansę pracować przy ciekawych i ambitnych projektach. Do Future Processing można rekrutować w trzech głównych obszarach: Development (inżynierowie), Quality Assurance (badanie jakości oprogramowania) oraz Inne (spoza IT). Aktualnie firma prowadzi nabór na około 30 stanowisk. Jak przekonują przedstawiciele FP - “Nieustannie poszukujemy #FestPochytanych, czyli najlepszych programistów i testerów oprogramowania”.

AMAZON

Na co mogą liczyć potencjalni pracownicy Amazona w Sosnowcu? - Wszyscy pracownicy centrum w Sosnowcu otrzymają bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, m.in. bezpłatny transport, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie – wyliczają przedstawiciele spółki. Dodają, że Amazon prowadzi także innowacyjny program „Postaw na swój rozwój”, w ramach którego przez okres czterech lat pokrywa koszty szkoleń dla pracowników niższego szczebla z co najmniej rocznym stażem do kwoty nawet 26 000 zł.

>> CZYTAJ: SUPERPRACA W SOSNOWCU. Z DARMOWYM DOJAZDEM I LEKARZEM <<

Aktualnie firma poszukuje pracowników, którzy będą “tworzyć rozwiązania przyszłych problemów”. Do centrum logistycznego w Sosnowcu trwa rekrutacja na stanowiska: kierownika magazynu, koordynatora ds. BHP, analityka biznesowego, technika utrzymania ruchu, a także specjalistów IT. 

Czytaj więcej