Silesion.PL

serwis informacyjny

Gdzie oglądać transmisję HIGH League 5? Cena PPV i biletów.

Gdzie ogladac transmisje HIGH League 5

Gdzie ogladac transmisje HIGH League 5

PPV na HIGH League 5 już dostępne. Pay-per-view na HL5 dostępne jest w dwóch wersjach – Basic i Premium (Hejt Room, lepsza jakość, dłuższe VOD). Dziesięć walk, a wśród nich Alberto vs Tybori, Natsu vs Fagata, Muran vs Scarface i Janikowski vs Don Diego. Nie możecie tego przegapić. Pierwszy raz w historii HIGH League na jednej gali zobaczycie aż 10 walk. Trzy formuły – MMA, boks w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach.

Strumyk czyli “o której transmisja z High League 5″?

Początek transmisji zaplanowano na godzinę 20:00, kiedy to rozpocznie się gala HIGH League 5 w łódzkiej Atlas Arena. Łódź. Wielkie show i 10 niezapomnianych walk będzie można oglądać tylko w PPV – na HighLive.TV.

Transmisja zwana także stream’em lub spolszczonym strumykiem rozpocznie się o godz. 19:00 ze studiem transmitowanym na YouTube. O 20:00 dojdzie do darmowej, pierwszej walki, w której zmierzą się zawodnicy wagi ciężkiej, czyli Kamil “Hassi” Jassan i Wojciech “Rekordzista” Sobierajski.

Karta walk HIGH League 5:

Podczas HIGH League 5 wystąpią m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu.

W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Agata “Fagata” Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. 

Poza tym ogłoszono kolejne występy ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego, oraz gwiazdy “Warsaw Shore”, Przemysława “Sequento” Skulskiego.

High League 5 – pakiety PPV

Przy zakupie transmisji online z HighLeague V mamy do wyboru dwa warianty cenowe PPV: Premium i Basic. Wybierając opcję Premium, mamy zapewnioną tranśmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz do zapisu wideo z gali na okres 7 dni. Koszt PPV Premium wynosi od 32,99 zł. Dla bardziej oszczędnych miłośników freak fightów dostępna jest opcja Basic PPV. W takim pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapisu wideo z gali przez 24 godziny od zakończenia gali. Koszt PPV Basic wynosi od 29,99 zł.

PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

High League 5PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 24 godzin
Koszt39,99 PLNod 34,99 PLN

High League 5 – licencja grupowa na pakiety PPV

Na galę HIGH League 4 dostępne są również licencje grupowe – przeznaczone dla restauracji, barów i innych obiektów. Z pakietami dostępowymi można zapoznać się na stronie internetowej High League w zakładce: LICENCJA GRUPOWA.

MAŁE LOKALELOKALE ŚREDNIEJ
WIELKOŚCI
DUŻE LOKALE
Licencja grupowa dla lokali do 50 osóbLicencja grupowa dla lokali do 100 osóbLicencja grupowa dla lokali powyżej 100 osób
599zł netto*899zł netto*1399zł netto*
PAY PER VIEW PremiumPAY PER VIEW PremiumPAY PER VIEW Premium
Lokale do 50 osóbLokale do 100 osóbLokale powyżej 100 osób
Dostęp na DESKTOPDostęp na DESKTOPDostęp na DESKTOP
Dostęp na APLIKACJI MOBILNEJDostęp na APLIKACJI MOBILNEJDostęp na APLIKACJI MOBILNEJ
Dostęp do HEJT ROOMDostęp do HEJT ROOMDostęp do HEJT ROOM
Możliwość transmisji przez
AirPlay i ChromeCast
Możliwość transmisji przez
AirPlay i ChromeCast
Możliwość transmisji przez
AirPlay i ChromeCast
Transmisja na 1 urządzeniuTransmisja do 2 urządzeńTransmisja do 5 urządzeń

High League 5 – test PPV

Przed zakupem PPV warto wykonaj test odtwarzacza. Wykonaj test na swoim urządzeniu aby mieć pewność, że nie występują żadne problemy z odtwarzaniem materiału.

High League 5 – cena PPV

Podwyżki, inflacja nie omineły także frekowe gale MMA. Ceny Pay-per-view na piątą galę podrożały średnio od 2 złote w porównaniu do gali numer trzecią w czerwcu. Przy wyborze PPV Premium lub Basic cena zależna jest od wyboru metody płatności. Przykładowa cena dla Premium PPV gali High League 5 wynosi 39,99 zł przy opłaceniu dostępou poprzez HotPay. Zakupu PPV Premium dostępne jest wyłącznie poprzez HotPay. Galę będzie można oglądać tylko w PPV – na HighLive.TV

Najtańsza wersja pay-per-view, czyli Basic PPV gali High League 5 to koszt 34,99 zł przy opłaceniu dostępou poprzez HotPay lub Stripe. Przy wyborze metod płatności w postaci PaySafeCard lub SMS Premium, cena dostępu do gali wynosi w takim wypadku 37,99 zł i 45,50 zł.

High League 2BASIC PPVPREMIUM PPV
Blik/ePrzelew34,99 PLN39,99 PLN
Apple Pay/Google Pay37,20 PLNbrak
PaySafeCard37,99 PLNbrak
SMS Premium45,50 PLNbrak

Bilety na High League 5

Bilety na wydarzenie w Atlas Arena Łódź są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych. Do wyboru mamy miejsca na Trybunie, Płycie lub Premium.

 • Kategoria 1 – 349 zł
 • Kategoria 2 – 249 zł
 • Kategoria 3 – 199 zł
 • Kategoria 4 – 149 zł
 • Kategoria 5 – 109 zł
 • Kategoria 6 – 89 zł
 • Kategoria 7 – 69 zł
 • Płyta – od 249 zł do 649 zł

Bilety Platinium (Loża) w cenie 1190 zł i 1399 zł to między innymi:

 • Dostęp do strefy cateringowej przed gala oraz w trakcie gali.
 • Wejście VIP na arenę.
 • Oddzielna strefa na płycie w najbliższej odległości od klatki walk.
 • Możliwość poznania gwiazd show-biznesu.
 • Bezpłatne wejście na After Party

Wstęp na galę/konferencję możliwy od 7-go roku życia – tylko z opiekunem. Wstęp samodzielny od 13-go roku życia.

Co to jest High League?

HIGH League to polska federacja organizująca gale typu freak fight. Pojedynki celebrytów toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się także w innych dyscyplinach sportu walki, podczas których walczą znani youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. Włodarzem High League jest znany raper Mosa „Malik Montana” Ghawsi.

Podczas HIGH League 5 odbędzie się dziewięć pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy polskiego rapu, Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne.

HIGH League 5 – gdzie obstawiać?

Zwyciezca12
Natalia “Natsu” Karczmarczyk – Agata “Fagata” Fąk1.223.43
Damian Janikowski – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn1.233.38
Alberto “Alberto” Simao – Paweł “Tybori” Tyburski3.791.18
Dawid “Doables” Porwisiak – Paweł “Leh” Lehmann , boks w małych rękawicach2.701.35
Maja Staśko – Maria “Masza” Graczykowska, K-1 w małych rękawicach1.173.90
Mateusz “Muran” Murański – Paweł “Scarface” Bomba, K-1 w małych rękawicach1.203.60
Jakub Krawczyk-Holak – Maciej “Zony” Zoniuk3.791.18
Dawid “Crazy” Załęcki – Vaso “Psycho” Bakocević1.851.75
Przemysław “Sequento” Skulski – Andrzej “Andrew” Gazda1.751.85
Wojciech “Rekordzista” Sobierajski – Kamil “Hassi” Hassan1.632.01
kursy z dnia 25.11.2022

Pełna oferta zakładów prematch i live na walki HIGH League 5 jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie Fortuna i w aplikacji mobilnej. W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach HIGH League możesz obstawiać:

 • kto wygra,
 • liczbę rund,
 • w której rundzie zakończy się pojedynek,
 • w jaki sposób zakończy się walka,
 • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024