Czytasz: Gdzie na narty? Zobacz aktualne warunki narciarskie w Beskidach

Gdzie na narty? Zobacz aktualne warunki narciarskie w Beskidach

Zobacz beskidzkie stoki okiem kamer

Mroźny weekend zdecydowanie poprawił warunki narciarskie w Beskidach. Sprawdziliśmy, gdzie można szusować, okazuje się, że większość tras jest już otwarta.

GDZIE NA NARTY? AKTUALNE WARUNKI NA STOKACH [KAMERY NA ŻYWO]

W biurze informacji turystycznej w Wiśle, słyszymy, że śniegu prawdziwego nie ma, ale stoki naśnieżane są sztucznie. Czynne są ośrodki: Cieńków, Klepki, Siglany, Nowa Osada, Stok i Stożek. Działa również mniejszy wyciąg dla dzieci Wisełka.

Nowa Osada

Wisła Klepki

Na bieżąco warunki narciarskie śledzić można w Szczyrku. Na stronie zima.szczyrk.pl znajdują się aktualne informacje o otwartych trasach. W poniedziałek o poranku naśnieżarki pracowały m.in. Hali Skrzyczeńskiej.

Szczyrk Biały Krzyż

Podobnie jest w Korbielowie. Tu natomiast dziś w nocy armatki śnieżne pracowały na dolnych trasach. Dobre warunki są na trasach: Solisko, Baba, Dimbo. Tak samo, jak w Szczyrku warunki można tu monitorować dzięki stronie korbielow.net.
 

Korbielów Cypisek

Działa też stacja narciarska Zwardoń Ski, czynny jest Mały Rachowice i Baby Lift.

Zwardoń - Ski stacja dolna

 

Nieczynny jest natomiast Dębowiec w Bielsku-Białej i Żywiec. Jakie panują warunki na stokach narciarskich sprawdzić możemy dzięki uprzejmości serwisu WebCamera.pl.

 

Czytaj więcej