Czytasz: GALERIA KATOWICKA – LOJALNOŚĆ SIĘ OPŁACA

GALERIA KATOWICKA – LOJALNOŚĆ SIĘ OPŁACA

Ponad 12 tys. członków programu, 30 tys. pobrań aplikacji, 9 tys. wydanych nagród oraz 15 tys. zarejestrowanych paragonów w ciągu ostatnich czterech tygodni – to tylko kilka liczb, świadczących o sukcesie programu lojalnościowego Galerii Katowickiej.

Ponad 12 tys. członków programu, 30 tys. pobrań aplikacji, 9 tys. wydanych nagród oraz 15 tys. zarejestrowanych paragonów w ciągu ostatnich czterech tygodni – to tylko kilka liczb, świadczących o sukcesie programu lojalnościowego Galerii Katowickiej. Choć program funkcjonuje dopiero od roku, już w pierwszych miesiącach od wdrożenia został uznany za jeden z najlepszych programów lojalnościowych w Polsce. W czym tkwi jego wyjątkowość?

Do niedawna program lojalnościowy był tylko jednym z elementów innowacyjnej zakupowej aplikacji mobilnej Navishopper Galerii Katowickiej, uznanej za pierwsze tego typu rozwiązanie w Europie. Łączy ona kilka funkcjonalności: wspomniany program z regularnymi nagrodami za bieżące zakupy, moduł konkursowy z nagrodami specjalnymi za największe dzienne, tygodniowe czy miesięczne zakupy, moduł cyfrowych kuponów rabatowych i promocyjnych oraz moduł gier specjalnych, gdzie dodatkowe, wymienialne na nagrody punkty, można zdobywać realizując różne dodatkowe aktywności. Całość rozwiązania dopełnia precyzyjna osobista nawigacja zakupowa na smartfonie, która prowadzi Klienta, nawet pomiędzy piętrami Galerii, do wybranego sklepu, nagrody, czy kuponu - w możliwie najkrótszym czasie i najkrótszą drogą, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza zakupy. A czas jest dziś równie cenny, jak korzystne i atrakcyjne cenowo zakupy.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - PROSTE I PRZEJRZYSTE ZASADY

Aby wziąć udział w programie, wystarczy wybrać się na zakupy do Galerii Katowickiej, wydać przynajmniej 50 zł (jeden paragon), a otrzymane paragony zarejestrować w specjalnie oznakowanych miejscach. Sposób premiowania jest przejrzysty: każda wydana złotówka to jeden punkt w programie. Po pierwszych większych zakupach możemy już np. wybrać się za darmo do kina lub odebrać inną nagrodę.

Rejestracji paragonów można dokonać na poziomie 0: w Punkcie Obsługi Programu Lojalnościowego (obok kawiarni Mount Blanc) oraz w głównym Punkcie Informacyjnym (wejście od ul. 3 Maja) lub na „wyspach” na poziomie -1 (naprzeciw wejścia do TK Maxx) oraz na poziomie +1 przy schodach ruchomych.

NIE TYLKO MOBILNE - KAŻDY MOŻE BRAĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE 

Od teraz Klienci mogą uczestniczyć w programie bez żadnych ograniczeń co do formy i posiadanego urządzenia, których częścią jest właśnie program lojalnościowy. Może do niego dołączyć każdy, nie tylko posiadacz aplikacji mobilnej na swoim smartfonie. Można to zrobić na kilka sposobów – rejestrując się przez stronę www na tablecie, komputerze (stacjonarnym lub laptopie) czy osobiście, w punkcie obsługi programu albo w Punkcie Obsługi Klienta Galerii Katowickiej, np. przy okazji pierwszej rejestracji paragonu z zakupów.

Wprowadzenie absolutnej dowolności w sposobie rejestracji oraz logowania do swojego konta w programie spowodowało natychmiastowy napływ nowych członków. Dziś, wśród uczestników, aktywni są nie tylko katowiczanie. Po większe zakupy, właśnie z powodu nagród, do Galerii Katowickiej przyjeżdżają nawet mieszkańcy bardziej oddalonych miast, jak Częstochowa,  Rybnik, a nawet z Krakowa.

NAGRODY PRZEZ CAŁY ROK

Nagrody za zakupy można odbierać przez cały rok, nie tylko w okresie przeprowadzania akcji specjalnych, z katalogu nagród online, który stale się zmienia. Zdarza się, że z dnia na dzień znikają jedne nagrody, a pojawiają się kolejne. Jest on uzupełniany, aktualizowany i poszerzany na bieżąco.   Często wprowadzane do katalogu nagrody są odpowiedzią na prośby zgłaszane przez uczestników, np. na profilu Galerii Katowickiej na Facebooku. Dodatkowo pojawiają się różnorodne akcje specjalne, w trakcie których można zyskać jeszcze więcej – zarówno „bonusowych” punktów, jak i wyjątkowych nagród czy kart podarunkowych Galerii Katowickiej o znacznej wartości. W ten sposób Galeria nagrodziła uczestników np. limitowaną wersją Fiata 500, kartami podarunkowymi od 1 000 do 15 000zł. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie ma w tym żadnego elementu loteryjnego. Czasami wydając na zakupy 400 - 500 zł w ciągu dnia, można wygrać kartę o wartości 1 000zł. Warto więc bawić się, bo zabawa w zakupy  może być bardzo opłacalna.

CO ZYSKUJEMY?

Program lojalnościowy to całe mnóstwo nagród – od biletów do kina i teatru, zestawów z menu restauracji i kawiarni, biżuterii, zegarków, bielizny i odzieży, po sprzęt AGD i RTV, akcesoria sportowe, torby czy walizki.  Bardzo ważne jest również to, że klienci nagradzani są - w sposób jasny i przejrzysty - przez cały rok. Cały przelicznik punktów, oprócz swej transparentności i jednoznaczności, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych, jakie można spotkać na rynku. Zakupy robi każdy – a realizując je w Galerii Katowickiej mamy gwarancję, że znaczna ich część wróci do nas w postaci nagród rzeczowych, finansowych, darmowych usług czy możliwości rozrywki.

Tutaj możesz się zarejestrować lub sprawdzić nagrody dostępne w dniu dzisiejszym: http://navishopper.pl/galeria-katowicka

Czytaj więcej