Silesion.PL

serwis informacyjny

Gale Freak Fight w 2022 roku – kalendarz

Freak Fight MMA

Freak Fight MMA

2022 rok będzie obfitował w wydarzenia freak fightów. Zapowiedziano kilkanaście gal, w tym trzy w ramach High League i cztery, organizowane przez Fame MMA. Kalendarz freakowych imprez będziemy aktualizować na bieżąco.

Kalendarz gal freak fightowych:

DataGalaMiejsce
29 styczniaElite Fighters 2Arena Gliwice
5 lutegoHigh League 2Tauron Arenie Kraków
19 lutegoPrime Show MMAAtlas Arena Łódź
5 marcaMMA VIP 4?
26 marcaFame MMA 13Arena Gliwice
30 kwietniaRoyal DivisionStegu Arena Opole
7 majaFist UniverseGlobal Expo Warszawa
14 majaFame MMA 14Tauron Arena Kraków
4 czerwcaHigh League 3Gdańsk/Sopot
2 lipcaPrime Show MMA 2Gdańsk/Sopot
26 sierpniaFame MMA 15Atlas Arena Łódź
17 wrześniaHigh League 4Arena Gliwice
1 październikaPrime Show MMA 3Radom
5 listopadaFame MMA 16Arena Gliwice
26 listopadaPrime Show MMA 4Netto Arena Szczecin
10 grudniaHigh League 5Atlas Arena Łódź
4 lutego 2023Fame MMA 17Tauron Arena Kraków

Sporty walki, a w szczególności MMA stają się coraz popularniejsze wśród ludzi na całym świecie. Przez wiele lat walki zawodników na ringu, czy w klatkach były uznawane za sport niszowy ze względu na swoją brutalność. Młodzi ludzie oszaleli na ich punkcie już w momencie, w którym została ogłoszona pierwsza taka poważna gala w Polsce.

Organizowanie Freak Fightów od samego początku wzbudzało wielkie emocje i zgromadziło wokół siebie zarówno rzeszę pozytywnych odbiorców, jak i zdecydowanych przeciwników organizowania walk amatorów na profesjonalnych galach. Ci pierwsi uważają, że jest to dobry sposób na zyskanie popularności federacji oraz najzwyczajniej cieszą się, że z oglądania takich walk, ponieważ przynoszą one zawsze dużo emocji. Natomiast przeciwnicy freak fightów stale utrzymują, że stawianie amatorów na równi z profesjonalistami (a często nawet powyżej biorąc pod uwagę zarobki), jest profanacją sportu, a często wręcz obrazą dla prawdziwych fighterów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024