Czytasz: Gala urodzinowa marki Wadas
Z przyjemnością informujemy, że 14 marca 2018 r. miał miejsce bankiet z okazji pierwszej rocznicy marki Wadas.

Mieliśmy zaszczyt zaprosić Państwa na galę urodzinową, która odbyła się w hotelu Focus. Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za tak liczne przybycie i zdać relację z tego ważnego dla nas wydarzenia.

 


W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za pomoc w prowadzeniu gali doświadczonemu konferansjerowi, panu Wojciechowi Kaczmarczyk, który zapewnił wspaniałą rozrywkę naszym gościom.

 Podczas gali odbył się pokaz fryzur marki Wadas, w którym udział wzięły piękne modelki. Dziękujemy wszystkim Paniom, które tak wspaniale zaprezentowały nasze stylizacje za zaangażowanie i profesjonalizm.

 

Przy okazji chcemy wspomnieć, że motywem przewodnim były kwiaty, które zostały wykorzystane podczas stylizacji fryzur. Tym akcentem podkreślamy wiosenne trendy w stylizacjach.

 

Podczas bankietu goście mogli poczęstować się pysznym tortem, który został przygotowany specjalnie z okazji pierwszych urodzin marki Wadas.

 

Podziękowania należą się również właścicielowi salonu, panu Michałowi Wadasowi, który był autorem kolekcji fryzur marki Wadas.

 

Atrakcją wieczoru był występ utalentowanej wokalistki – Jesiki. Po raz kolejny chcemy podziękować jej za wspaniałe wystąpienie.

 

Jesteśmy pod wrażeniem makijażu przygotowanego przez panią Bernadettę Kulik, której chcemy serdecznie podziękować za wkład w przygotowanie gali.

Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy chcieli uczestniczyć z nami w tym wydarzeniu. Nie spodziewaliśmy się tak licznego przybycia i tylu miłych słów z Państwa strony.

 

Rozstrzygnęliśmy również konkurs na najlepszą metamorfozę – zwyciężczynią została pani Żaneta Michalak, której chcielibyśmy pogratulować.

 

Kolejną zwyciężczynią w konkursie metamorfoz została Pani Iwona Tyrna-Łojek.

Czytaj więcej

 

Komentarze
To cię zainteresuje
News
39 minut temu Katowiczanin ofiarą zamachu w Strasburgu

MSZ przyznaje, że wśród ofiar zamachu jest Polak. Z naszych źródeł wynika, że jest nim katowiczanin. 36-letni Bartosz ściśle współpracował z Parlamentem Europejskim.

News
około 1 godziny temu Tragedia w Rudzie Ślaskiej. Nie żyje 77-latka

Samochód zmiótł 4 kobiety wychodzące z autobusu.

News, COP24
4 godzin temu Greta co piątek strajkuje dla klimatu. Teraz do wielkiego protestu ma dojść w Katowicach.

W czasach, w których polityczni liderzy zachowują się jak dzieci, dzieci muszą przyjąć rolę politycznych liderów. 15-letnia aktywistka ze Szwecji wzywa uczniów i rodziców do wielkiego strajku.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
4 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Prognoza pogody: Słabną opady śniegu. Co dalej z zimową aurą?

Jaka pogoda czeka nas do końca tygodnia?

Czytaj więcej

#wadas