Czytasz: Gala urodzinowa marki Wadas
Z przyjemnością informujemy, że 14 marca 2018 r. miał miejsce bankiet z okazji pierwszej rocznicy marki Wadas.

Mieliśmy zaszczyt zaprosić Państwa na galę urodzinową, która odbyła się w hotelu Focus. Chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za tak liczne przybycie i zdać relację z tego ważnego dla nas wydarzenia.

 


W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za pomoc w prowadzeniu gali doświadczonemu konferansjerowi, panu Wojciechowi Kaczmarczyk, który zapewnił wspaniałą rozrywkę naszym gościom.

 Podczas gali odbył się pokaz fryzur marki Wadas, w którym udział wzięły piękne modelki. Dziękujemy wszystkim Paniom, które tak wspaniale zaprezentowały nasze stylizacje za zaangażowanie i profesjonalizm.

 

Przy okazji chcemy wspomnieć, że motywem przewodnim były kwiaty, które zostały wykorzystane podczas stylizacji fryzur. Tym akcentem podkreślamy wiosenne trendy w stylizacjach.

 

Podczas bankietu goście mogli poczęstować się pysznym tortem, który został przygotowany specjalnie z okazji pierwszych urodzin marki Wadas.

 

Podziękowania należą się również właścicielowi salonu, panu Michałowi Wadasowi, który był autorem kolekcji fryzur marki Wadas.

 

Atrakcją wieczoru był występ utalentowanej wokalistki – Jesiki. Po raz kolejny chcemy podziękować jej za wspaniałe wystąpienie.

 

Jesteśmy pod wrażeniem makijażu przygotowanego przez panią Bernadettę Kulik, której chcemy serdecznie podziękować za wkład w przygotowanie gali.

Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy chcieli uczestniczyć z nami w tym wydarzeniu. Nie spodziewaliśmy się tak licznego przybycia i tylu miłych słów z Państwa strony.

 

Rozstrzygnęliśmy również konkurs na najlepszą metamorfozę – zwyciężczynią została pani Żaneta Michalak, której chcielibyśmy pogratulować.

 

Kolejną zwyciężczynią w konkursie metamorfoz została Pani Iwona Tyrna-Łojek.

Czytaj więcej