Czytasz: Hitowa gala MMA w Spodku. Gdzie ją oglądać?

Hitowa gala MMA w Spodku. Gdzie ją oglądać?

Dzień przed wigilią ogromne emocje dla fanów KSW.

Kolejna gala największej organizacji MMA nad Wisłą odbędzie się 23 grudnia w katowickim Spodku. Federacja KSW postanowiła dać wszystkim fanom sportów walki najlepszy prezent pod choinkę.

KSW 41 w Spodku już 23 grudnia

KSW 41 odbędzie się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia w jednej z najbardziej ikonicznych hal na polskiej ziemi, w której po raz ostatnio gościli w maju 2010 roku z galą KSW 13: Kumite.

Mańkowski, Popek vs Strachu, Erbst vs Sowiński 2 na KSW 41

W walce wieczoru mistrz KSW w wadze półśredniej, zawodnik, który stoczył niezwykle wyrównany bój z Mamedem Khalidovem na PGE Narodowym Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) stanie do swojej kolejnej czwartej obrony tytułu. Rywal Polaka zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach.

KSW 41 w Katowicach. Zawodnicy gali KSW:

Przed pojedynkiem z Khalidovem, zawodnik z Poznania mógł się pochwalić serią sześciu kolejnych wygranych, zwyciężając przed czasem m.in. Aslambeka Saidova, Davida Zawadę czy Jesse’ego Taylora. W Katowicach „Diabeł Tasmański” powróci do swojej naturalnej kategorii by kontynuować passę zwycięstw w limicie do 77 kilogramów.

KSW 41 w Spodku. Walka Popka w Katowicach

Kibice w Spodku zobaczą też niezwykle elektryzujące starcie rapera Popka Monstera (3-2, 3 KO) z byłym judoką i jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Od momentu ogłoszenia tego pojedynku, obaj zawodnicy nie szczędzą sobie medialnych razów, a podczas ich pierwszego spotkania twarzą w twarz na KSW 40 w Dublinie doszło do przepychanki i musieli być rozdzieleni przez ochronę.

W kolejnej z głównych walk KSW 41 Japończyk o brazylijskich korzeniach Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 Sub) będzie po raz pierwszy bronił tytułu KSW w wadze piórkowej w rewanżowym pojedynku z Arturem „Kornikiem” Sowińskim (18-8, 6 KO, 7 Sub). Bohater śląskich fanów już raz pokonał Erbsta w walce mistrzowskiej na KSW 33 dwa lata temu, ale w między czasie stracił pas na rzecz Marcina Wrzoska, którego następnie Japończyk pokonał podczas KSW 39.

KSW 41 w Katowicach. Bilety na KSW 41 w Spodku

Bilety na KSW 41 sa dostępne na www.eBilet.pl.

Bilety na galę KSW 41 w katowickim Spodku kosztują od 95 zł (miejsca na trybunach) do nawet 2000 zł (miejsca na płycie przy scenie). Pełny rozkład sektorów w Spodku i ceny biletów na KSW 41 w Katowicach można zobaczyć tutaj.

KSW 41 BILETY: W sprzedaży dostępne są miejsca na płycie, tuż przy wyjściu zawodników oraz miejsca Elite VIP (bilety Elite VIP zawierają osobne wejście, catering ciepły oraz zimny, plakat z podpisami zawodników, obsługa hostess oraz welcome drink) oraz miejsca w loży (bilety w loży w cenie 399 zł zawierają catering).

KSW 41 w Katowicach. Walka wieczoru w Spodku

Roberto Soldic nowym rywalem Mańkowskiego w walce o pas na KSW 41

Chorwacki „RoboCop”, niezwykle niebezpieczny, Roberto Soldić (12-2, 10 KO, 1 Sub) będzie nowym rywalem Borysa Mańkowskiego (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) w walce wieczoru KSW 41 w Katowicach 23 grudnia. Zawodnik, o którego biły się wszystkie największe organizacje na świecie, podjął rękawice, by już za 10 dni stoczyć 5-rundowy pojedynek o pas KSW. Pierwotny rywal Mańkowskiego - Dricus Du Plessis musiał wycofać się z mistrzowskiego starcia z powodu naderwania dwóch więzadeł oraz mięśnia w prawej dłoni.

Jakie walki zobaczymy na KSW 41 w Spodku?

W królewskiej kategorii wagowej dojdzie do pojedynku dwóch zawodników, którzy uwielbiają kończyć walki w pierwszej rundzie. Michał Andryszak (19-6, 12 KO, 6 Sub) stanie naprzeciw Fernando Rodriguesa Jr. (11-3, 8 KO, 2 Sub) w jednym z głównych starć na KSW 41 w katowickim Spodku 23 grudnia

Medalista olimpijski znów wejdzie do klatki KSW: Damian Janikowski (1-0, 1 KO) będzie kolejnym zawodnikiem, który zawalczy w Spodku - stanie przed niesłychanie trudnym wyzwaniem na KSW 41. 23 grudnia do klatki z olimpijczykiem wejdzie rekordzista pod względem liczby stoczonych walk nad Wisłą, Antoni Chmielewski (32-16, 5 KO, 18 Sub). 

Ekscytujący pojedynek w kategorii koguciej pomiędzy Marcinem Wrzoskiem (12-4, 5 KO, 3 Sub) i Romanem Szymańskim (10-3, 1 KO, 3 Sub) został dodany do karty walk gali KSW 41.

Zaledwie 19-letni Salahdine Parnasse (9-0, 1 KO, 4 Sub) zawalczy po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW na KSW 41 w Katowicach. 23 grudnia w Spodku w polskiej organizacji przywita go Łukasz Rajewski (7-2, 5 KO) w limicie kategorii piórkowej

Grzegorz Szulakowski (8-1, 2 KO, 4 Sub) stanie naprzeciw Kamila Szymuszowskiego (16-4, 2 KO, 4 Sub) w pojedynku dwóch niepokonanych zawodników w klatce KSW.

Wschodząca gwiazda kategorii lekkiej, Maciej Kazieczko (3-0, 2 KO) stanie przed najtrudniejszym zadaniem w karierze 23 grudnia na KSW 41. W katowickim Spodku naprzeciw trenującego w Poznaniu zawodnika stanie zawsze niebezpieczny Gracjan Szadziński (6-2, 4 KO).

KSW 41 w Katowicach Karta Walk

  • Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński
  • Grzegorz Szulakowski – Kamil Szymuszowski
  • Borys Mańkowski – Roberto Soldić
  • Artur Sowiński – Kleber Koike Erbst
  • Marcin Wrzosek – Roman Szymański
  • Popek Monster – Tomasz Oświeciński

KSW 41 ONLINE STREAM, TRANSMISJA NA ŻYWO, PPV

Transmisja z gali KSW 41 w Katowicach będzie dostępna za pomocą usługi pay-per-view. Gala KSW 42 online na www.kswtv.com, galę KSW 41 w Spodku online zobaczycie także na IPLA.tv.

KSW 41 TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać?

Transmisja TV z KSW 41 w Katowicach będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie i UPC. Stream z gali KSW 41 rozpocznie się o godz. 19:00 w sobotę 23 grudnia.

KSW 41 CENA PPV. Jak wykupić dostęp?

Cena gali KSW 41 PPV wynosi 40 złotych. Można ją wykupić dzwoniąc na infolinię (gdy chcemy zobaczyc galę KSW 41 w TV) lub poprzez rejestrację internetową (gdy chcemy zobaczyć KSW 41 stream online).

KSW41 TRAILER KSW w Katowicach

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje