Silesion.PL

serwis informacyjny

Gala FAME MMA 10 przełożona na maj 2021

Na profilu społecznościowym organizacji FAME MMA pojawiła się informacja na temat przyszłej gali i związanej z nią konferencji. Poinformowano także, że nowy projeky HYPE MMA pojawi się już w kwietniu:

“I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną datę podamy w najbliższych dniach). Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME. Wraz z naszym nowym partnerem ds. zabezpieczeń cyfrowych, będącym liderem w zakresie technologii szerokopasmowych, poświęcimy ten czas przede wszystkim na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę. Tymczasem w kwietniu WYSTARTUJE PIERWSZA EDYCJA NASZEGO NOWEGO PROJEKTU HYPE POWERED BY FAME. Zupełnie nowa formuła, 6 walk i jeden kozacki SUPERFIGHT. Galę HYPE będzie można obejrzeć na platformie famemma.tv i ZOSTANIE ONA UDOSTĘPNIONA ZA DARMO DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WYKUPILI LICENCJĘ NA FAME MMA 9”

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną…

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 13 marca 2021

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023