Czytasz: Gadżety szkolne na wesoło
Z nimi powrót do szkoły nie będzie nudny

Rozpoczęcie roku szkolnego może być trudne dla niejednego dziecka. Im bliżej końca wakacji, tym większa niechęć i strach pojawia się w młodych głowach. Zakup nowych podręczników, zeszytów, kredek to nie lada wyzwanie dla rodziców, ale czy powrót do szkoły musi być czymś nieprzyjemnym? Na rynku pojawiają się coraz to nowsze i ciekawsze sposoby na nienudną szkolną wyprawkę. 

Pudełka śniadaniowe

Im bardziej oryginalne tym lepiej, a wybór jest przeogromny. Od wszelkich wzorów (np. paski, kropki, kratka, kwiaty), motywów zwierzęcych (obecnie najpopularniejsze są koty, psy i flamingi), aż po ulubionych bohaterów z bajek. Wyciąganie kanapek może być nie tylko przyjemnością dla dziecka, ale też sposobem na zagajenie rozmowy ze znajomymi. Wkońcu nic tak nie łączy jak wspólne hobby, zgadza się?

Garderoba- świecące buty

Źródło: www.sneaked.pl

Zwykłe, niezwykłe obuwie. Przyciski wewnątrz pozwalają na zmianę koloru podeszwy. w sklepach dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Do butów dołączany jest kabel USB, który daje możliwość ponownego użytkowania po kilku godzinach ładowania. 

PowerBank

Źródło: www.trendmania.pl

Gadżet ładny i praktyczny. Popularny zwłaszcza dziś, kiedy mało kto wychodzi z domu bez telefonu. Dotyczy to również dzieci. Przy wyborze nie należy jednak kierować się tylko wyglądem. Trzeba zwracać uwagę m.in. na wielkość power banka, wskaźniki poziomu energii, a także liczne gniazd USB w które dany powerbank jest wyposażony.

Plecaki szkolne

Źródło: www.evertourist.com

Zakup plecaka to zawsze wyzwanie. Nie dość, że musi być stylowy, wygodny, to jeszcze nie obciążać kręgosłupa. Według specjalistów plecy powinny być zawsze sztywne, lepiej więc zainwestować w plecaki  z usztywnionym stelażem z aluminium czy wypraską z pianki. Plecak powinien być również lekki i dostosowany do wzrostu dziecka. Dodatkowymi atutami są np. szerokie szelki czy duża ilość przegród i kieszeni. 

Papiernicze

Przygotowanie dziecka do rozpoczęcia szkoły to bardzo istotna kwestia, więc na półkach sklepowych można dziś znaleźć dosłownie wszystko. Znajdziemy m.in. długopisy z jednorożcem, podajnik do taśmy klejącej w kształcie flaminga, zwierzęce gumki do gumowania, kredki z logo Gwiezdnych Wojen, a to dopiero początek. Ilość wzorów i kolorów jest nieograniczona.