Czytasz: Frele w świątecznej odsłonie!

Frele w świątecznej odsłonie!

Kim jest Bogdan? I jakie świąteczne hity przerobiły Frele?

Najbardziej znane świąteczne piosenki? Oczywiście „All I Want For Christmas Is You” i niezniszczalne „Last Christmas”. To właśnie te przeboje tym razem wzięły na tapetę popularne Frele. Tak powstał „Bogdan”, czyli najnowszy hit dziewczyn, które zasłynęły śląskimi coverami.

Karp, który chce mieć święta

„Mam w wannie karpia, nie kąpia się. Chciałam zrobić se spa, ale nie mom jak” śpiewają Frele w rytm słynnego „Last Christmas”.

Bogdan to karp, który też chce mieć święta! Ale nic więcej nie zdradzimy. Resztę usłyszycie i zobaczycie w klipie.

 

Frele podbijają Internet

Frelki, czyli Marta Skiba, Marcelina Bednarska i Magdalena Janoszka rozśpiewały się na dobre, a sieć bombardują przebojami. Wszystko zaczęło się od „Achima” nagranego w nocy… dla żartu. Okazał się hitem i podbił serca Ślązaków.

Dziewczyny na warsztat, oprócz Adele, wzięły też utwory Miley Cyrus czy Ellie Goulding. Przeróbkę hitu „Despacito” na „Dejta Cicho” wyświetlono ponad 2 miliony razy! Był też występ na OFF Festivalu. 2 grudnia ukazała się płyta Frel „Na cydyjce”. Zaraz po premierze Frele wypuściły hymn antysmogowy.

„Dowej pozór, co ciepiesz do pieca. To, co spolisz, tym bydziesz dychoł". Tak brzmią słowa najnowszego coveru Frel. Jak zawsze z humorem i po śląsku dziewczyny przerobiły popularną piosenkę. Tym razem usłyszeliśmy je w coverze "Białej Armii" zespołu Bajm. Jak mówią dziewczyny to "kolejna poważna piosenka o kolejnym poważnym problemie". 

A teraz, w świąteczną atmosferę wprowadza „Bogdan”. Czym jeszcze zaskoczą Frele?

Czytaj więcej