Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet 25 PLN LIVE na Combo Dnia w eWinner

Trwa TYPowy Kalendarz Adwentowy eWinner, a bukmacher rusza z kolejną promocją. Wybierz z oferty COMBO DNIA dowolny zakład i wrzuć go na swój kupon. Co dalej?

Obstaw przygotowany przez siebie kupon za środki z konta głównego. Zagraj za równe 50 PLN. To wszystkie warunki, które musisz spełnić, by odebrać bonus.

Odbierz freebet w wysokości 25 PLN i wykorzystaj go tylko na zdarzenia na żywo. Pamiętaj, że możesz wykorzystać środki bonusowe na zakłady z kursem minimalnym 1.50.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).