Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet 23 PLN w Superbet za finał Ligi Konferencji: Fiorentina – West Ham

Freebet 23 PLN w Superbet za finał Ligi Konferencji Fiorentina West Ham

Wyczekiwany finał Ligi Konferencji zbliża się wielkimi krokami w którym niepokonany w Europie West Ham United spotka się z efektownie grającą Fiorentiną w Pradze w środę, 7 czerwca. Bramkarzem londyńskiego zespołu jest Łukasz Fabiański, który jednak pełni rolę rezerwowego w tej konkretnej serii rozgrywek.

Włoska drużyna Fiorentina pokonała poznańskiego Kolejorza i awansowała do wielkiego finału, gdzie stanie do rywalizacji z West Hamem o trofeum Ligi Konferencji Europy! To będzie starcie dwóch silnych zespołów, które obiecuje dostarczyć niezapomniane chwile dla kibiców.

W jaki sposób otrzymać freebet 23 PLN?

  1. Zaakceptuj udział w promocji, klikając wyskakujące okienko na stronie SUPERBET.
  2. Postaw zakład SINGIEL za min. 20 PLN,na dzisiejszy mecz Fiorentina – West Ham (finał Ligi Konferencji).
  3. Po rozliczeniu kuponu, aktywujemy na Twoim koncie gracza freebet 23 PLN.

Jeśli chcesz odczuć jeszcze więcej emocji i wrażeń związanych z tym meczem, bukmacher SUPERBET przygotował unikalną ofertę zakładów. Postaw singla na finałowe starcie między West Hamem a Fiorentiną i otrzymaj 23 PLN w formie freebetu, niezależnie od końcowego rezultatu zakładu!

To doskonała okazja, aby podkręcić atmosferę meczu i jeszcze bardziej zainteresować się rywalizacją na boisku. Niezależnie od tego, kto wyjdzie zwycięsko, Ty sam możesz zyskać dzięki tej specjalnej promocji od bukmachera SUPERBET.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024