Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna: Zmiany w metodach płatności i potwierdzania tożsamości w ramach MOJE ID

Fortuna jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadził w aplikacji mobilnej zintegrowany system płatności Apple Pay – bez udziału pośredników transakcyjnych. Funkcjonalność jest już dostępna na telefonach z systemem iOS. Aby skorzystać z opcji płatności Apple Pay konieczna jest aktualizacja aplikacji Fortuny do najnowszej wersji.

Ponadto bukmacher Fortuna wdrożył możliwość potwierdzenia tożsamości w usłudze mojeID przy pomocy bankowości internetowej z udziałem nowego Partnera. Od teraz użytkownicy Fortuny mogą potwierdzać tożsamość również za pośrednictwem mBanku. Pozostali Partnerzy: PKO BP, Bank Pekao, Inteligo, ING, Banki Spółdzielcze, Get In Bank, BOŚ Bank.

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024