Czytasz: Fornalik odchodzi z Ruchu Chorzów

Fornalik odchodzi z Ruchu Chorzów

"Po 2,5 roku mojej pracy w Chorzowie nadszedł czas na podjęcie trudnej decyzji" - pisze Waldemar Fornalik

Były selekcjoner reprezentacji Polski z Niebieskimi związany od 2009 roku żegna się z drużyną z Cichej. W 97 rocznicę powstania klubu. Jak podali Niebiescy.pl sobotni mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, który Waldemar Fornalik poprowadzi w tym sezonie w roli trenera Ruchu Chorzów. 

ruchchorzow.com.pl
ruchchorzow.com.pl

 

- Jak ciężka to była decyzja zrozumieją tylko ci, którzy wiedzą jak blisko jestem związany z Ruchem i tworzącymi go ludźmi. Razem przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile. Niestety, wydarzenia ostatnich miesięcy - w tym szczególnie ostatnich dni - sprawiły, że nie czułem się już wyłącznie odpowiedzialny za osiągane wyniki - czytamy w oświadczeniu Waldemara Fornalika


ZAGROŻONA LICENCJA DLA RUCHU CHORZÓW. CZY MIASTO SIĘ DOŁOŻY?


,,Jest to sytuacja, której nie mogłem zaakceptować. Razem z zawodnikami wykonaliśmy ciężką pracę, która dała nam na boisku 34 punkty. Rozstaję się z drużyną, którą stać na utrzymanie i z którą tworzyliśmy dobrze współpracujący kolektyw. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym, co wydarzyło się w Ruchu w ostatnich latach - w szczególności drużynie, wspaniałym kibicom i wszystkim współpracownikom."


CO CZEKA FORNALIKA W RUCHU CHORZÓW?


 

 

ruchchorzow.com.pl
ruchchorzow.com.pl

Czytaj więcej