Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET pozostaje Sponsorem Strategicznym Rakowa Częstochowa

forBET Zaklady Bukmacherskie w nadchodzacym sezonie 2021 2022 pozostaje Sponsorem Strategicznym Rakowa Czestochowa

forBET Zaklady Bukmacherskie w nadchodzacym sezonie 2021 2022 pozostaje Sponsorem Strategicznym Rakowa Czestochowa

forBET Zakłady Bukmacherskie w nadchodzącym sezonie 2021/2022 pozostaje Sponsorem Strategicznym Rakowa Częstochowa! 

W sezonie 2021/2022 logotyp forBET-u pojawi się na przodzie koszulek meczowych, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz na sprzęcie treningowym. Ponadto klub, wspólnie ze Sponsorem Strategicznym zaproponuje kibicom dedykowane oferty, a w trakcie sezonu forBET będzie przygotowywał atrakcje dla naszych fanów także w dniu meczowym. 

Miniony sezon obfitował w liczne sukcesy naszego klubu, które były możliwe między innymi dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi forBET. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dalej grać z nami. Wierzymy, że następny rok przyniesie kolejne wspólne sukcesy – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z klubem. Nie może być jednak inaczej jeśli nasze zaangażowanie zbiegło się z fantastycznymi wynikami sportowymi, za które jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich ludzi Rakowa Częstochowa. Pełen profesjonalizm klubu spowodował, że nie mieliśmy wyjścia i z wielką przyjemnością zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą współpracę i w sezonie 2021/2022 nasze logo będzie obecne na przodzie koszulki meczowej Rakowa – powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET. 

Pierwszą okazją do zobaczenia logotypu forBET na przodzie koszulki meczowej będzie sobotni mecz z Legią Warszawa. Czerwono-Niebiescy zagrają w wyjątkowych strojach dedykowanych pierwszemu w historii występowi w spotkaniu o Superpuchar Polski. Po nim koszulki trafią na licytacje i akcje charytatywne, z których dochód wesprze fundację “Przyjaciele Rakowa” w realizacji jej statutowych celów. 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy. Oferuje zakłady na zdarzenia sportowe, zakłady live oraz sporty wirtualne. Za 2020 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszy Marketing. 

Ofertę forBET-u możecie zobaczyć TUTAJ

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024