Silesion.PL

serwis informacyjny

FoodCare partnerem oficjalnym Fortuna 1 Ligi

FoodCare partnerem oficjalnym Fortuna 1 Ligi

Grono partnerów Fortuna 1 Ligi poszerza się o firmę Foodcare. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą nawadniać się wodą Ostromecko, a marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.

FoodCare jest uznanym sponsorem polskiego sportu. W ostatnich latach firma współpracowała z wieloma klubami piłkarskimi na szczeblu Ekstraklasy, a jej marki były promowane również podczas zawodów lekkoatletycznych czy żużlowych.

FoodCare to firma rodzinna, a w Fortuna 1 Lidze staramy się budować wizerunek rozgrywek rodzinnych i atrakcyjnych dla kibiców w każdym wieku. Tym bardziej cieszymy się, że w sezonie 2023/2024 będziemy mogli współpracować z FoodCare – firmą, która rozumie sport i jest z nim od wielu lat związana – komentuje Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Foodcare będzie promować w ramach współpracy wybrane marki z kategorii napojów, w tym m.in. napój izotoniczny 4MOVE oraz napój energetyczny Black. Planowane są również wspólne aktywności digitalowe, uatrakcyjniające rozgrywki dla kibiców.

Wieloletnie działania firmy FoodCare na rzecz sportu wynikają z misji przedsiębiorstwa, założonego w 1984 roku przez Wiesława Włodarskiego. Odgrywamy dużą rolę na rynku FMCG, w związku z tym chcemy wspierać najlepszych w drodze do ich sukcesów. Przez prawie 40 lat działalności mieliśmy ogromny wkład w rozwój polskiego sportu. Obecne zaangażowanie w Pierwszą Ligę Piłkarską jest wynikiem naszej strategii działania, ale też pasji do sportu – podkreśla Zarząd FoodCare

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze