Finał Ligi Mistrzów: odbierz dodatkową kasę w LV BET

Wielki Finał Ligi Mistrzów Tottenham – Liverpool przed nami!

Postaw w LVBET minimum 50 PLN na wielki finał na stadionie Wanda Metropolitano (1.06.19) według zasady 1X2 (Zwycięzca Meczu) i zgarnij dodatkową kasę:

• → 40 PLN , jeśli decydująca o zwycięzcy bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2. połowy meczu;
  • → 50 PLN, jeśli mecz w regulaminowym czasie gry (90 minut, bez dogrywki) zakończy się wynikiem 0-0;
  • → 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Mo Salaha lub lewą nogą przez Dele Alli’ego;
  • → 150 PLN za hattrick Lucasa Moury lub Sadio Mane;
  • → 40 PLN za czerwoną kartkę dla Van Dijka lub Eriksena;
  • → 200 PLN, jeśli zwycięzca trofeum podniesie się ze stanu 0-3 dokonując kolejnego spektakularnego comeback’u!

Bonus będzie wypłacany w przypadku rozliczenia kuponu jako wygrany. Bonus zostanie dodany w dniu 3.06.2019 do godziny 17:00. Nie masz jeszcze kontalvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

REGULAMIN PROMOCJI

1.Czas trwania promocji: 29.05.2019 10:00 – 1.06.2019 20:59.
2.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
3.W promocji biorą udział automatycznie wszyscy gracze, którzy w trakcie trwania promocji postawią kwalifikujący się kupon.
4.Kupon kwalifikujący się do promocji to kupon przedmeczowy na spotkanie Tottenham Hotspur FC – Liverpool FC w finale Ligi Mistrzów w piłce nożnej, które zostanie rozegrane w dniu 1.06.2019, na selekcje 1 X 2 (typ tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości). W promocji biorą udział kupony pojedyncze oraz kombi, w przypadku kuponu kombi, jedna selekcja musi być zawarta na to spotkanie.
5.Minimalna stawka kuponu kwalifikującego się do promocji wynosi 50 PLN.
6.Gracz, który postawił zwycięski, kwalifikujący się do promocji kupon, otrzyma dodatkowy bonus, jeśli w spotkaniu spełnione zostaną dodatkowe warunki wymienione w punkcie 7.
7.Gracz otrzyma bonus w dodatkowej kwocie:
a.40 PLN, jeśli decydująca o zwycięzcy spotkania bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2. połowy meczu;
b.50 PLN, jeśli mecz w regulaminowym czasie gry (90 minut, bez dogrywki) zakończy się wynikiem 0-0;
c.40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Mohammeda Salaha lub lewą nogą przez Dele Alli’ego;
d.150 PLN za hattrick(trzy bramki) Lucasa Moury lub Sadio Mane;
e.40 PLN za czerwoną kartkę dla Virgila Van Dijka lub Cristiana Eriksena;
f.200 PLN, jeśli zwycięzca trofeum podniesie się ze stanu 0-3,
8.Gracz otrzyma sumę kwot bonusów, które wyszczególnione są w punkcie 7. regulaminu. Na konto gracza zostanie dodany jeden zbiorczy bonus. Przykład: wynik 0-0 w podstawowym czasie gry, czerwona kartka dla Van Dijka oznacza dodatkowy bonus 90 PLN.
9.W promocji bierze udział tylko pierwszy spełniający warunki promocji kupon gracza postawiony na mecz Tottenham Hotspur FC – Liverpool FC według zasady 1X2.
10.Do promocji nie kwalifikują się zakłady wzajemnie wykluczające.
11.W promocji biorą udział jedynie zakłady za środki własne.
12.Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.