Silesion.PL

serwis informacyjny

FIFA 20 bez Juventusu ale z Ronaldo w składzie Piemonte Calcio

W FIFA 20 nie pojawi się Juventus, ale nie musicie się obawiać o brak Cristiano Ronaldo czy Wojtka Szczęsnego. Portugalczyk z resztą turyńskiego składu będą zawodnikiem Piemonte Calcio. Wszystko dlatego, że PES 2020 od Konami uzyskała wyłącznością na Juventus a także zadbała o pełną licencję na między innymi Barcelonę, Manchester United oraz Bayern Monachium

Po bliskich relacjach z Juventus Football Club, EA SPORTS może potwierdzić, że 30 czerwca zakończył współpracę z klubem. Chcielibyśmy podziękować wszystkim w Juventusie za lata współpracy jako oficjalny partner gier sportowych.tekst oficjalnego oświadczenia EA Sports

To nie pierwszy raz, gdy Juventus Turyn zastępuje FC Piemonte. W znanym anime Tsubasa z 2001 roku , z powodu praw autorskich, nazwa Juventusu została zmieniona na FC Piemonte w którym grał Kojiro Hyuga. Prawdziwy klub Piemonte FC został założony w 1907 roku w Turynie.

Reaktywowany Piemonte Football Club

Co to jest EA SPORTS FIFA 20 VOLTA Football? Koniec partnerstwa między EA SPORTS i Juventus Football Club będzie miał następujące efekty w FIFA 20 i przyszłych FIFA Mobile Seasons:

  • Piemonte Calcio będzie nową grywalną drużyną w FIFA 20 ze specjalną odznaką i zestawem podczas Kick-Off, Career Mode i EA SPORTS VOLTA Football.
  • Piemonte Calcio użyje prawdziwych, autentycznych graczy w FIFA 20 i FIFA 20 Ultimate Team.
  • Na te zmiany nie ma wpływu chemia graczy Piemonte Calcio w zespole FIFA 20 Ultimate.
  • FIFA 20 będzie zawierać obszerną kolekcję klubów i lig reprezentujących The World Game, kiedy rozpocznie się we wrześniu.

FAQ
Pytanie: Czy gracze z Piemonte Calcio mają ogólne nazwy i ogólne twarze w grze FIFA 20? .

Odpowiedź: Nie. Prawdziwi gracze, w tym autentyczne imiona i twarze, będą wykorzystywani w drużynie Piemonte Calcio przez FIFA 20 i FIFA 20 Ultimate Team.

P. W jaki sposób wpłynie to na moją drużynę w FIFA 20 Ultimate Team?
O. Gracze Piemonte Calcio będą dzielić się chemią z graczami z tego samego kraju, ligi i klubu.

P. Czy gracze z Piemonte Calcio będą mogli zakwalifikować się do specjalnych przedmiotów w FIFA 20 Ultimate Team?
O. Tak, gracze Piemonte Calcio będą uprawnieni do przedmiotów specjalnych.

P. Czy oceny graczy na żywo w Piemonte Calcio w Kick-Off odzwierciedlają ich rzeczywiste występy?
O. Tak, oceny zawodników drużyny Piemonte Calcio będą aktualizowane na podstawie ich rzeczywistych wyników.

P. W jaki sposób wpłynie to na tryb kariery w FIFA 20?
A. Piemonte Calcio będzie grywalną drużyną w trybie kariery w FIFA 20, zawierającą autentycznych graczy i aktualne oceny zawodników.

P. Czy Piemonte Calcio będzie grywalnym zespołem w FIFA 19?
A. Zmiany te nie mają wpływu na poprzednie tytuły EA SPORTS FIFA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024