Czytasz: Ferie za 1 zł? Ruszyły zimowe promocje Polskiego Busa!

Ferie za 1 zł? Ruszyły zimowe promocje Polskiego Busa!

W ofercie mają tysiące biletów za 1 zł. Dodatkowo startuje Wielka Zimowa Bonanza z aż 100 000 biletów.

Nadszedł czas, aby już dziś zaplanować wyjazdy na ferie zimowe. Polski Bus przygotował nowy kalendarz połączeń na podróże aż do 26 marca 2018. W ofercie Polski Bus ma tysiące biletów za 1 zł. Dodatkowo startuje Wielka Zimowa Bonanza z aż 100 000 biletów. Cena zależy od długości podróży – odległość do 200 km to koszt 5 zł, do 350 km – 9 zł i powyżej 350 km – 14 zł. 

Wielka Zimowa Bonanza w Polskim Busie

- Wyjazd na ferie za 1 zł? Z PolskiBus.com to możliwe! Kochamy Was zaskakiwać, dlatego wraz z nowym kalendarzem uruchamiamy Wielką Zimową Bonanzę udostępniając Wam aż 100 000 biletów w niesamowitych cenach. Nie ma na co czekać, rezerwujcie podróże w najlepszych cenach na www.polskibus.com – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Polski Bus: Dogodne połączenie Poznań - Katowice

Polski Bus rozwija także swoją sieć połączeń. Dzięki nowej ofercie przewoźnika połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane, czyli Poznań, Kraków i Katowice. Podróże łączone w Polskim Busie umożliwiają wybranie się w podróż z dogodną przesiadką we Wrocławiu bez konieczności zakupu kilku biletów.

- Od dawna otrzymywaliśmy prośby od mieszkańców Poznania o dogodne połączenie z Krakowem i Katowicami. Podróże łączone w ofercie PolskiBus.com cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych pasażerów, więc jestem przekonany, że będzie to strzał w dziesiątkę – mówi Piotr Pogonowski.

Kupując bilety na podróże pomiędzy 23 a 29 października, każdy kto skorzysta ze specjalnego kodu promocyjnego: PZN30, otrzyma cenę niższą aż o 30%! Specjalna oferta trwa od teraz do 26 października.

źródło: polskibus.com

Czytaj więcej