Silesion.PL

serwis informacyjny

Ferie w Beskidach: szusowanie na nartach i snowboardzie z Wiślańskim Skipassem

Ferie w Beskidach wislanski skipass

Ferie w Beskidach wislanski skipass

Zimowe ferie trwają w najlepsze! Warto by uczniowie ten czas spędzili na świeżym powietrzu podczas aktywności fizycznej. W Beskidzie Śląskim śniegu nie brakuje, a warunki na stokach są bardzo dobre.

Do najczęściej wybieranych miejsc na zimowy odpoczynek należą: Wisła, Ustroń oraz Istebna. Ośrodki narciarskie w tych miejscowościach już od 10 lat działają razem jako Wiślański Skipass. To doskonałe udogodnienie dla turystów. Wspólna karta uprawnia do korzystania z 14 stacji, których trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności liczą łącznie 30 km. Należą do nich: Siglany, Soszów, Nowa Osada, Złoty Groń, Cieńków, Sarajewo, Pasieki, Stok, Poniwiec, Partecznik, Stożek, Klepki, Mała Palenica, Palenica (dwie ostatnie są nieczynne – aktualne informacje o warunkach i otwartych stokach znajdziecie na www.wislanskiskipass.pl).

Ośrodki narciarskie oferują oświetlone trasy, na większości z nich znajdują się strefy dla dzieci: karuzele, wyciągi taśmowe, czy stoki do jazdy na sankach. Co więcej przy stacjach jest wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego, szkółek, punktów serwisowych i punktów gastronomicznych.

Kartę Wiślańskiego Skipassu można kupić i doładować przez Internet. Ceny online są o 5% tańsze niż w kasach, a dodatkowym atutem, jest brak konieczności stania w kolejce (sklep.wislanskiskipass.pl). Wybierając karnet całodzienny, można szusować od otwarcia aż do zamknięcia stoku! Koszt takiego karnetu to niespełna 100 zł.

Ferie zimowe zapraszamy w beskidy

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023