Silesion.PL

serwis informacyjny

FC Barcelona – Real Madryt w FORTUNA TV za darmo

Oglądaj El Clasico bez dostępu do telewizji satelitarnej, kablowej czy pakietu TV z kanałami sportowymi

Już w najbliższą sobotę wielki hit La Liga – El Clásico, czyli potyczka FC Barcelony z Realem Madryt (24.10, godz. 16:00). Obok tak ważnego wydarzenia w świecie piłki nożnej bukmacher Fortuna nie mógł przejść obojętnie, dlatego serdecznie zachęcamy graczy do:

  • Obejrzenia meczu FC Barcelona – Real Madryt w FORTUNA TV. Przypominamy, że aby obejrzeć najważniejszy mecz sezonu w lidze hiszpańskiej nie trzeba posiadać telewizji satelitarnej, kablowej czy pakietu TV z kanałami sportowymi. Wystarczy posiadać konto w Fortunie. W FORTUNA TV obejrzymy nie tylko wszystkie mecze La Liga, ale także Bundesligi, Ligue 1, Serie A i wielu, wielu innych rozgrywek i zawodów sportowych.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

  • Zapoznania się z zakładami specjalnymi na El Clásico. Bukmacherzy Fortuny pracowali w pocie czoła, aby dostarczyć Wam aż 40 zakładów specjalnych na sobotni hit. W ofercie na mecz FC Barcelona – Real Madryt mamy więc łącznie aż 125 zakładów, a ponadto typ na Klasyk jest jedną z części składowych weekendowego EKSPERTA+, w którym za poprawne wytypowanie rezultatów 10 meczów możemy zgarnąć nawet 20 000 PLN premii.

Fortuna bez podatku. 24/7 prematch i live bez stawki minimalnej

Teraz bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% możesz dodać przez 24 godziny na dobę do każdego kuponu PREMATCH lub LIVE z min. 3 zdarzeniami, postawionego za dowolną stawkę.

Zasady promocji

  1. Czas trwania: 24 godziny na dobę
  2. Kanały: strona www, aplikacja mobilna
  3. Oferta: cała dostępna oferta prematch i LIVE
  4. Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
  5. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
  6. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: 1.3
  7. Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  8. Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author