Silesion.PL

serwis informacyjny

Faworyci bukmacherów na galę FFF MMA czyli Free Fight Federation

Zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiły ofertę na galę FFF MMA czyli Free Fight Federation. Według analityków bukmachera faworytami walk są Paweł “Trybson” Trybała, Krystian Pudzianowski. Greg Collins, Kamil Korzeniowski i Tomasz Łomnicki „Fit Dzik”. Najwięcej możemy zyskać, stawiąjac na El Testerona. Kurs na Najmana jest najwyższy z całej oferty, który wynosi aż 3,60

Zdarzeniekurs – 1kurs – 2
Marcin Najman – Paweł “Trybson” Trybała3.601.20
Krystian Pudzianowski -. Radosław Słodkiewicz1.442.40
Greg Collins – Rafał “Tito” Kryla1.701.91
Filip Bątkowski – Kamil Korzeniowski2.371.45
Mateusz Stawski „Camarão” – Tomasz Łomnicki „Fit Dzik”1.911.70

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki.

Dodatkowo bukmacher Fortuna organizuje konkurs na swoim Fan Page, gdzie do wygrania są 2 podwójne zaproszenia na sobotnią Galę FFF MMA. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: kogo chciałbyś zobaczyć na kolejnej Gali FFF? Uzasadnij krótko dlaczego, a wejściówki mogą powędrować właśnie do Ciebie! Kokurs widoczny jest pod TYM linkiem na stronie Facebooka.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023