Czytasz: Fashion House’a już nie ma. Co będzie?

Fashion House’a już nie ma. Co będzie?

Przechodzi do historii. Ale...sama nazwa. Zakupy zrobimy tu po staremu, choć teraz już w Designer Outlet Sosnowiec.

„Design to więcej niż fashion” - słychać kobiecy głos w reklamie radiowej. W ten sposób nowy właściciel jedynego w naszym regionie centrum outletowego poinformował o zmianie nazwy. Fashion House zbudowany tuż przy sosnowieckiej S1, to teraz Designer Outlet Sosnowiec.

Nowa strona, zniżki stare

Co to oznacza dla klientów? - Niewiele – odpowiadają przedstawiciele Deutsche Asset Management (spółki wchodzi w skład grupy Deutsche Bank), czyli nowego właściciela obiektu. Wraz z nim pojawiła się nowa nazwa. Jest też nowa strona internetowa i nowa identyfikacja wizualna outletu (m.in. logo w kolorach: biały, czarny i fioletowy). - Zniżki sięgające nawet 70 proc. pozostają – zapewniają w marketingu spółki.

Okazyjne zakupy na...peronie

Przedstawiciele nowego właściciela sosnowieckiego outletu nie zamierzają póki co robić żadnej roszady wśród najemców. Niedawno do centrum wprowadził się Guess, a łącznie zakupy zrobimy tu w około setce sklepów. Centrum od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Zagłębian i nie tylko. Przyciąga nie tylko ofertą, ale też architekturą. Zbudowano je bowiem na wzór brytyjskiego dworca. Jest wieża zegarowa, stylizowane latarnie, a nawet starodawna lokomotywa.

Czytaj więcej