Silesion.PL

serwis informacyjny

FAME X BUDDA – do wygrania Nissan Fame GT-R

FAME X BUDDA do wygrania Nissan FAME GT R

FAME X BUDDA do wygrania Nissan FAME GT R

Ruszyła akcja FAME X BUDDA, w której główną nagrodą jest limitowana seria NISSAN FAME GT-R BY BUDDA. Jest to nie lada gratka dla fanów motoryzacji, gdyż Nissan GT-R to jedno z najszybszych i najbardziej ekscytujących aut sportowych, jakie kiedykolwiek powstały. Dzięki współpracy FAME i BUDDA, każdy uczestnik akcji ma szansę zdobyć ten przepotężny samochód.

FAME GTR x BUDDA to inicjatywa, która ma za zadanie połączyć dwa światy- motoryzacyjny i freakowy! We współpracy zbudowaliśmy nie tylko pięknego R35, ale również trailer do gali, który ukaże się dla was w kilku odcinkach i będzie mocno motoryzacyjny!” – czytamy w opisie filmu w serwisie Youtube na kanale Budda. TV

FAME to popularne wydarzenie sportowe, na którym odbywają się walki MMA. W tym roku organizatorzy postanowili zaskoczyć swoich fanów i przygotowali niesamowitą akcję, w której do zgarnięcia jest nie tylko Nissan GT-R, ale także nagrody pieniężne w wysokości 50.000 i 25.000 PLN, pakiety Experience oraz konsola PlayStation 5 z grą “God of War: Ragnarok”. Akcja wystartowała 29 kwietnia 2023 roku i potrwa do niedzieli 21 maja 2023 do godziny 21:00.

Nissan FAME GT-R został kupiony z symbolicznym przebiegiem 281 km i poddany modyfikacjom przez Buddę, przez co stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Jego wartość to około 1 300 000 zł. W ramach akcji FAME X BUDDA zwycięzca nie musi martwić się o koszty utrzymania samochodu, gdyż organizatorzy opłacają podatek oraz pokrywają koszty ubezpieczenia OC, AC, NNW na okres 12 miesięcy. Dodatkowo, Budda dorzuca zwycięzcy wynagrodzenie w wysokości 30 000 zł, które może wykorzystać na zakup paliwa, opon zimowych lub cokolwiek innego.

Poza Nissanem GT-R, do wygrania są także dwie nagrody pieniężne w wysokości 50.000 i 25.000 PLN, 6 Pakietów Experience, czyli zaproszeń na wypasie, na jubileuszową galę FAME 20, oraz 3 konsole PlayStation 5 z dwoma padami i grą „God of War: Ragnarok”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 21 maja 2023 roku podczas transmisji live na kanałach YouTube: FAME MMA i BUDDA TV. Podczas transmisji live zostanie wylosowany zwycięzca nagrody głównej Nissana FAME GT-R oraz nagrody dodatkowe.

Wszelkie potrzebne informacje na temat akcji FAME X BUDDA można znaleźć w opisie w/w filmu, gdzie dostępny jest dokładny opis Nissana GT-R, informacje o nagrodach dodatkowych oraz sposób udziału w akcji.

Losowanie odbędzie się na kanałach YouTube FAME i BUDDY, w NIEDZIELĘ 21.05 O GODZINIE 17:00!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024