Silesion.PL

serwis informacyjny

Fame MMA: najwyższe kursy wygrywają w LVBET

W łącznej puli do zgarnięcia, aż 5000 PLN za najwyższe wygrane kursy!

Już czas, aby przyjrzeć się bliżej ofercie bukmacherskiej od LV BET na galę FAME MMA 4. Sprawdź bardzo dokładnie wszystkie walki, ponieważ wygrany zakład z najwyższym kursem zostanie nagrodzony bonusem 1500 PLN.

PAMIĘTAJ IM WYŻSZY KURS TWOJEGO KUPONU, TYM MASZ WIĘKSZĄ SZANSĘ NA ZDOBYCIE BONUSU.

Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Jest o co walczyć bo pierwsza dziesiątka zgarnia nagrody:

MIEJSCE KWOTA BONUSU LOGIN GRACZA KURS KUPONU
1 1500 *** 0.00
2 1000 *** 0.00
3 800 *** 0.00
4 500 *** 0.00
5 400 *** 0.00
6 300 *** 0.00
7 200 *** 0.00
8 150 *** 0.00
9 100 *** 0.00
10 50 *** 0.00

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Postaw zakład za min. 20 PLN na walki FAME MMA 4 (22.06.2019), a jeśli Twój kupon okaże się wygrany zostaniesz sklasyfikowany w rankingu! Pamiętaj, aby w przypadku zakładów kombinacyjnych łączyć tylko walki z oferty FAME MMA 4.

REGULAMIN PROMOCJI

1.W promocji biorą udział zakłady postawione na FAME MMA 4 od 19.06 (10:00) do 22.06 (19:59).
2.Do promocji kwalifikują się tylko wygrane zakłady przedmeczowe. W przypadku zakładów kombinacyjnych kwalifikują się tylko kupony złożone z wydarzeń postawionych na FAME MMA 4.
3.Zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
4.Minimalna stawka zakładu pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.
5.LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów postawionych przez graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na tą samą walkę.
6.Na liście rankingowej gracz może zostać sklasyfikowany tylko raz. W przypadku kilku wygranych zakładów zaakceptowany zostanie najwyższy kurs. Maksymalnie na jednego gracza przysługuje 1500 PLN bonusu (za zajęcie 1. miejsca).
7.Dziesięciu (10) użytkowników z najwyższymi zwycięskimi kursami otrzyma bonusy:
a.1500 PLN za pierwsze miejsce
b.1000 PLN za drugie miejsce
c.800 PLN za trzecie
d.500 PLN za czwarte miejsce
e.400 PLN za piąte miejsce
f.300 PLN za szóste miejsce
g.200 PLN za siódme miejsce
h.150 PLN za ósme miejsce
i.100 PLN za dziewiąte miejsce
j.50 PLN za dziesiąte miejsce
8.Zakłady nagrodzone w konkursie “FAME MMA: najwyższe kursy wygrywają” nie będą brały udziału w promocji MultiKozak.
9. W przypadku unieważnienia (anulowania) zakładu na kuponie kwalifikującym się, łączny kurs zostanie odpowiednio pomniejszony o anulowany zakład.
10.Każdy gracz spełniający wymogi konkursu automatycznie kwalifikuje się do udziału w promocji.
11.W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
12.Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane przed godziną 23:59 w Niedzielę (23.06).
13.Bonus zostanie dodany do konta gracza w dniu 24.06.2019 do godziny 17:00.
14.Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.
15.Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus.
16.LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty środków w przypadku dowodu oszustwa lub nadużycia.
17.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszelkie decyzje podjęte przez LV BET są rozstrzygające.

Karta walk Fame MMA 4 – walki 22.06.2019:

  • MARTA LINKIEWICZ – ANIELA BOGUSZ AKA LIL MASTI “SEXMASTERKA”

Aniela Bogusz, czyli SexMasterka a od niedawna Lil Masti swoją popularność w sieci zdobyła za pomocą takich filmów jak Głębokie Gardło SexMasterki, czy też hitu “Poka Sowę”.  Marta Linkiewicz zdobyła popularność dzięki wpisowi w mediach społecznościowych. Pochwaliła się w nim zbliżeniem ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd w listopadzie 2015 roku. Sama siebie określa mianem “patoinfluencerki” lub “patostreamerki”.

  • ADRIAN SALAMON “MEDUSA” – PIOTR KNAŚ “KNAZIU”

Medusa, a właściwie Adrian Salamon to YouTuber, który swoją przygodę w sieci zaczął 2 lata temu od nagrywania śmiesznych telefonów. Z miesiąca na miesiąc liczba jego fanów wzrasta, a ostatnio coraz bardziej zbliża się do upragnionego miliona subskrypcji na YouTube. Piotr Knaś pseudonim Knaziu bardziej znany jako Murderer Tommy lub kto jak woli Klaun z Koszalina. W styczniu tego roku stworzyłem postać klauna – Tommiego, która z czasem zyskała na popularności

  • MICHAŁ BARON „BOXDEL” VS KUBAŃCZYK, OCHRONIARZ KRUSZWILA

Boxdel czyli tak naprawdę Michał Baron, jest to youtuber i jednocześnie streamer. Jest też jednym z “włodarzy” Fame MMA. Kubańczyk to raper którego Lord Kruszwil mianował na swojego ochroniarza.

  • DAWID “AMBRO” AMBROZIAK” – KASJUSZ “DON KASJO” ŻYCIŃSKI

Dawid “Ambro” Ambroziak i Kasjusz “Don Kasjo” Życiński  to celebryci, którzy wspólnie wystąpili w programie MTV “Ex na plaży”. Obaj panowie od dłuższego czasu mieli ze sobą na pieńku. Zaczęło się jeszcze w trakcie programu. W trakcie jednej ze sprzeczek doszło nawet do rękoczynów. Kasjusz łatwo zgasił Dawida. Pomogła mu w tym przeszłość bokserska. Życiński przed próbami zostania celebrytą miał dość bogatą przeszłość w bokserską, głównie w boksie olimpijski

  • FILIP MARCINEK “FILIPEK VS TBA

Filipek to polski raper i freestyler oraz autor tekstów. Były zawodnik bitew typu freestyle. Dwukrotny zwycięzca WBS (Wielka Bitwa Szczecińska)

  • PATRYK WOZIŃSKI “KIZO” – MAKOWSKI

Kizo to raper z Gdańska (Polska). Nagrywa gansta rap. Jest kibicem Lechii Gdańsk.
Nagrywał z takimi raperami jak: BARTEK BORUTA, MDM, KISZŁO, BRAHU, OŚWA czy Chipsu928.
Należy do Ciemnej Strefy. Makowski…kto to jest ten Makowski? Podobno kolegą Isamu…i tyle

  • ADRIAN “POLAK” POLAŃSKI – AMADEUSZ ROŚLIK “FERRARI”

Kim jest Amadeusz Ferrari? Najbardziej znany jest ze swojej niechęci względem Adriana Polaka i występu w YouTube Shore, w którym dochodziło między nimi do spięć. Jedno z nich skończyło się bójką. Adrian „Polak” Polański to youtuber, były (?) przyjaciel Rafonixa i wróg Daniela. Mieszka na Grochowie, w prawobrzeżnej części Warszawy. Walczył na I gali FAME MMAz Danielem, na której wygrał swoją walkę decyzją sędziów. Na konferencjach prasowych przed galą zachowywał się kontrowersyjnie w stosunku do innych uczestników. Pod koniec czerwca 2018 pogodził się z Danielem. Adrian Polak Polański, bo o nim mowa, sławę zdobywa za pomocą ask.fm – stosunkowo nowego serwisu społecznościowego, na którym można zadawać dowolne pytania i uzyskiwać na nie odpowiedź.

  • KRYSTIAN BRZEZIŃSKI “JONGMEN” – KAMIL STĘPIŃSKI “KASTI”

Jongmen właściwie Krystian Brzeziński jest raperem i członek kolektywu DIIL Gang.

Kamil Stępiński – Trener Personalny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author