Silesion.PL

serwis informacyjny

FAME MMA 8 za darmo? Gdzie oglądać live stream?

Gala FAME MMA 8 rozpocznie się w sobotę 21 listopada o godzinie 19:30 i transmitowana będzie tylko w systemie PPV (Pay Per Viev). Dostep jest płatny i kosztuje 19.90 zł. Aby śledzić Fame MMA 8 na żywo w sieci, prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 19,99 PLN.

Dla niezdecydowanych organizacja Fame MMA postanowiła udostępnić za darmo transmisję z dwóch pierwszych pojedynków:

Ile kosztuje PPV Fame MMA 8?

Galę z udziałem m.in. Najmana i rapera Soboty obejrzysz tylko za pośrednictwem systemu pay-per-view. Nie będzie transmitowana w żadnej otwartej telewizji. Usługę Fame MMA 8 PPV można zakupić na oficjalnej stronie internetowej famemma.tv. Po kliknięciu w „Kup dostęp”, należy zalogować się na swoje konto lub – jeżeli go nie mamy – zarejestrować się.

Relacja odbędzie się w systemie PPV. Poniżej informacje o kosztach dostępu:

 • 19,99 zł – wersja podstawowa, zapewniająca jakość HQ oraz dostęp do nagrania przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia.
 • 24,99 zł – wersja premium, zapewniająca jakość HD oraz dostęp do nagrania przez siedem dni po zakończeniu gali.

Gdzie oglądać Fame MMA 8 za darmo?

Z pewnością pojawi się wiele nielegalnych transmisji z gali Fame MMA m.in na youtube czy na twitchu, jednak są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Takie “restreamy” są systematycznie banowane, a kanały zostają usunięte i blokowane. Najlepszym sposobem na oglądanie tanim kosztem transmisji FAME MMA, jest zebranie się wspólnie z kilkoma przyjaciółmi i sprawiedliwie podzielić niewielki koszty licencji. Prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 19,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 25 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”. Wojtek Gola, jeden z założycieli Fame MMA powiedział, że koszt organizacji i produkcji gali kosztuje kilka milionów.

Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie. (…) Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.(…) Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”

Jak wygląda karta walk Fame MMA 8?

W karcie walk znaleźli się również m.in. popularni influencerzy Marcin Dubiel i Kacper Blonsky oraz raperzy Michał “Sobota” Sobolewski i Filip “Filipek” Marcinek. O wyjątkowe emocje zadbają również kobiety: Kamila “Zusje” Smogulecka vs Dagmara Szewczyk. Jednak najciekawsze starcie  starcie to pojedynek Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Walka odbędzie się na zasadach boksu (w małych rękawicach).

FAME MMA 8. Karta walk

 • Kacper “Blonsky” Błoński vs Marcin Dubiel
 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Marcin “El Testosteron” Najman
 • Filip “Filipek” Marcinek vs Michał “Sobota” Sobolewski
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Paweł “Tybori” Tyburski vs Gabriel “Arab” Al-Sulwi
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Kamila “Zusje” Smogulecka vs Dagmara Szewczyk
 • Mariusz “Hejter” Słoński vs Patryk “Mortalcio” Baran
 • Piotr Pająk vs Alan “Alanik” Kwieciński
 • Maciej “Szewcu” Szewczyk vs Gamou Fall

Jak obstawiać Fame MMA w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów przed walką wymaga od nas dokładnego rozeznania sytuacji danego zawodnika. Na początku trzeba obowiązkowo sprawdzić jak wyglądały rozstrzygnięcia w poprzednich walkach. Od tego czy zawodnik wygrywa głównie za pomocą nokautów, czy liczy na większą ilość punktów może zależeć cała nasza strategia obstawiania. Każdy z zawodników prezentuje swój własny odrębny styl, który najlepiej zobaczyć oglądając filmiki z poprzednich gal. Przyjmijmy np., że zawodnik A lubi zwyciężać za pomocą nokautów i robi to bardzo szybko. Zawodnik B tymczasem nie lubi walczyć w stójce i zawsze próbuje sprowadzić swojego przeciwnika do parteru. Walka taka zakończy się raczej remisem i rozstrzygnięciem punktowym. Dlaczego? Dlatego, że żaden z zawodników nie będzie chciał wdawać się w bójkę w sytuacji za którą nie przepada, więc zanim dojdzie do jakichś większych akcji, walka powinna mieć się już ku końcowi. Ogromne znaczenie ma także sam cel tej walki. Jeśli jest to walka o tytuł, to z pewnością dużo bardziej zdeterminowany będzie zawodnik, który nie posiada pasa i chce wszystkim udowodnić swoje umiejętności. Z drugiej zaś strony jeśli wszyscy uważają właściciela pasa za przypadkowego zdobywcę, to na pewno będzie on chciał pokazać wszystkim na co go stać. Jak widać nie jest to takie proste.

Dołącz do Betclic pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 550 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: LEGALNYPL, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.W Betclic czeka na Ciebie najlepsza oferta na zakłady sportowe online, a zatem sporo możliwości, by cieszyć się z wygranej! Niezależnie od tego, jaki sport lubisz najbardziej, w Betclic znajdziesz coś dla siebie. Bogata oferta zakładów pozwoli Ci przeżywać sportowe emocje jeszcze lepiej.
Już teraz załóż konto i pamiętaj o kodzie rejestracyjnym LEGALNYPL.

Najlepszy kod promocyjny LEGALNYPL u bukmachera – tylko w Betclic!

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

 1. 1) Naciśnij “zarejestruj się” i wypełnij prosty formularz
 2. 2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
 3. 3) Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback nawet do 550 zł!

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

W obecnych czasach ogromną pomocą typera są wszelkiego rodzaju media społecznościowe oraz wiadomości dostępne w Internecie. Przed walką zawodnicy lubią chwalić się tym jak trenują. Jeśli profil instagramowy jednego z walczących jest pusty lub mało związany z treningiem może to coś znaczyć. Szczególnie jeśli wcześniej regularnie wrzucał zdjęcia z siłowni. Należy jednak uważać, gdyż nie jest to wiarygodne źródło informacji. Można je traktować tylko jako wskazówkę.

Ponadto, dużą role gra także wzrost i masa zawodnika oraz jego wiek, a co za tym idzie wytrzymałość i doświadczenie. Zanim zaczniemy obstawiać zakłady na sztuki walki musimy wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Zakłady MMA na żywo – czy mają sens?

Nie ma nic lepszego niż możliwość pooglądania swoich ulubionych zawodników walczących na ringu i obstawianie na podstawie tego, co zobaczymy. Czy jednak obstawianie na żywo ma sens? Oczywiście. Należy być jednak bardzo uważnym, gdyż w sztukach walki bardzo często o wyniku decyduje moment, a zawodnik, który dotychczas niczym się nie wyróżniał, nagle staje się dzikim tygrysem i sprowadza wroga do parteru.

Oglądając walkę musimy skupić się na ruchach zawodników. Jeśli jeden z nich tylko unika ciosów i osłania się, ale robi to bezpiecznie i dynamicznie to znak, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jego celem jest zmylenie przeciwnika i pokazanie mu, że ma do czynienia z osobą totalnie nie w formie. Nie dajmy się jednak zmylić. Nam jest dużo łatwiej przeanalizować sytuację, jako iż nie jesteśmy w ciągłym zagrożeniu i nie jesteśmy okładani regularnie przez przeciwnika. Co innego jeśli mamy wrażenie, że zawodnik ledwo słania się na nogach, część ciosów blokuje, resztę przyjmuje. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwala się niepotrzebnie obijać, więc taka sytuacja może nam dać do zrozumienia, że jednak coś idzie totalnie nie po myśli jednego z zawodników i można zaryzykować grę przeciwko niemu. Niestety, takie sytuacje są także bardzo często wychwytywane przez pracowników firm bukmacherskich i zanim zdecydujemy się coś obstawić, kurs zapewne spadnie na łeb, na szyję. Warto jednak śledzić i przyglądać się wszystkiemu, gdyż nierzadko uda nam się być szybszym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024