Silesion.PL

serwis informacyjny

eWinner sponsorem tytularnym 2. ligi piłkarskiej!

Legalny polski bukmacher eWinner już nie raz udowodnił, że kocha sportowe emocje i od zawsze stawia na polski sport! Właśnie dlatego ruszają z prawdziwą ofensywą. Z przyjemnością ogłaszamy, że eWinner został Sponsorem Tytularnym 2. Ligi piłki nożnej.

Trzeci poziom rozgrywek piłkarskich w Polsce, to gwarancja goli w niemal każdym spotkaniu. Średnio w 2. Lidze notujemy 2.85 gola na mecz i jest to wynik lepszy niż w Ekstraklasie czy I Lidze. I właśnie dlatego rusza pierwszy w historii eWinner projekt piłkarski – #2ligaOfensywa.

Zastanawiasz się co przygotowano dla kibiców?

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł!

TRANSMISJE
Unikat na polskim rynku zakładów wzajemnych! Tylko w aplikacji eWinner będziesz mógł obejrzeć wybrane mecze rozgrywek 2. Ligi. Wystarczy, że zalogujesz się na swoim koncie i odpalisz stream z wybranego przez siebie spotkania. Bez dodatkowych warunków! Tej opcji nie znajdziesz u innego bukmachera. Zainstaluj aplikację, sprawdź ofertę i kalendarz najbliższych transmisji.

BONUS
Ruszamy specjalna akcja skierowana do wszystkich fanów piłki nożnej! Wrzuć na kupon komplet meczów danej kolejki 2. Ligi, obstaw je za 20 PLN z konta głównego. I co dalej? Usiądź wygodnie w fotelu, odpal aplikację eWinner, oglądaj mecze i licz… gole strzelone w obstawionych przez Ciebie spotkaniach. W tej kolejce każdy gol to 2 PLN, które trafią na Twoje konto w formie freebetu. Na tym polega #2ligaOfensywa. Wchodzisz w to?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).