Czytasz: EuroJackpot wyniki 6.10 lotto [TABELA WYGRANYCH] Wyniki losowania AKTUALNE

EuroJackpot wyniki 6.10 lotto [TABELA WYGRANYCH] Wyniki losowania AKTUALNE

Wyniki losowania lotto EuroJackpot 6.10. Tabela wygranych jest regularnie aktualizowana. Losowanie EuroJackpot na żywo odbywa się w każdy piątek w Finlandii, po godz. 21 czasu polskiego. Sprawdź wyniki losowania EuroJackpot z 6.10. Być może to właśnie do

Tabela wygranych EuroJackpot

Wyniki losowania lotto EuroJackpot 6.10 to jedne z najchętniej wyszukiwanych wyników gier losowych. Tabela wygranych dostępna jest tuż po zakończeniu losowania EuroJackpot 6.10, czyli ok. godz. 21.30-22 polskiego czasu. Sprawdź wyniki losowania EuroJackpot z 6 października i przekonaj się, czy Twoja taktyka się sprawdziła.

Eurojackpot rusza w Polsce. Jak grać?

Wyniki losowania EuroJackpot w drugiej połowie września przyniosły pierwszą wielką wygraną graczowi z Polski. Kupon ze Środy Wielkopolskiej wart był ponad 1,2 mln zł. Wyniki losowania EuroJackpot 6.10 mogą przynieść jeszcze większą radość i zaskoczenie. Pula nagród 6 października wynosi aż 64 000 000 zł! Czy wygrana EuroJackpot padnie ponownie w Polsce?

EuroJackpot lotto wygrane 13.10: Wyniki losowania

Jak grać w EuroJackpot?

Jeden kupon EuroJackpot kosztuje 12,5 zł. Za taką inwestycję w europejskiej loterii można zgarnąć nawet 375 000 000 zł. Kupon w EuroJackpot można kupić przez internet lub tradycyjnie w kolekturze. Przewagą pierwszego rozwiązania jest to, że nie trzeba zachowywać kuponu EuroJackpot do losowania. Pieniądze przelewane są na konto osoby, która kupiła zwycięski los.

EuroJackpot wyniki 6.10 lotto
EuroJackpot wyniki 6.10 lotto

EuroJackpot: Zasady gry

Porównywany do lotto EuroJackpot jest popularna europejską loterią. Zasady gry są dość proste - chodzi o to, by wytypować właściwe numery. Kupując kupon, należy wybrać pięć liczb w przedziale od 1 do 50. Drugi etap lotto EuroJackpot to wskazanie dwóch Euro Numerów. Tu do wyboru są liczby od 1 do 10. Osoba, która obstawi poprawnie wszystkie 7 numerów, wygrywa całą pulę, która akurat dostępna jest w loterii EuroJackpot. Poprawne wytypowanie mniejszej liczby numerów nie oznacza przegranej.

Wygrana w EuroJackpot przysługuje już od trzech poprawnych trafień. Każdy może oczywiście wypracować swoje metody gry. Nie ma jednego modelu. Podobnie jak w innych loteriach, również w przypadku lotto EuroJackpot można wybierać własne szczęśliwe numery, tworzyć kombinacje z dat urodzin czy innych ważnych dat. Sprawdzić się może również typowanie numerów na chybił trafił.

Czytaj więcej