Czytasz: Ostatni mecz w Tychach: Anglia kontra Niemcy

Ostatni mecz w Tychach: Anglia kontra Niemcy

Już za parę godzin mecz półfinałowy w tegorocznych Mistrzostwach Europy U21 w piłce nożnej.

Na Stadionie Miejskim zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy Anglią, a Niemcami. Spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy uruchomili dodatkową pulę biletów. Mecz Euro U-21 Anglia - Niemcy dziś o godz. 18:00.

Zobacz zdjęcia z meczu:

Zobacz zdjęcia sprzed meczu:

Anglia - Niemcy: Półfinał euro u21

Kto wygra? Głosy są podzielone, emocje będą rozgrzewać fanów już od pierwszych minut spotkania. Niemcy awans do półfinału zapewnili sobie pomimo zajęcia drugiego miejsca w grupie. W ostatnim meczu przegrali z Włochami 0-1, ale dzięki dobremu bilansowi bramek byli najlepszym wiceliderem grup. Tym samym wyprzedzili Słowację.

>> GDZIE OGLĄDAĆ EURO U-21 W TV I ONLINE? <<

- Przeanalizowaliśmy już nasz ostatni mecz. Mimo naszej porażki było w nim wiele pozytywów. Jesteśmy w półfinale jedynym zespołem, który jest osłabiony wyjazdem kilku graczy na Puchar Konfederacji – podkreśla Stefan Kuntz, opiekun Niemców, który wobec kilkudniowego odpoczynku Anglików zaznacza również kluczową rolę regeneracji.

Na kolejny mecz czekają również Anglicy. - To wielki mecz, wszyscy czekają na to starcie – zaznaczył obrońca Arsenalu Callum Chambers. Drużyny tych dwóch państw już kilkukrotnie stawały naprzeciwko siebie. W 1982 r. lepsi okazali się Anglicy. Kilkanaście lat później w 2009 r. triumfowali młodzi koledzy zza Odry. Jak będzie tym razem? Dowiemy się już wieczorem.

Czytaj więcej