Silesion.PL

serwis informacyjny

Etoto to jeden z mniejszych legalnych w Polsce bukmacherów. Jeszcze do niedawna jego oferta nie zachwycała, ale wszystko zmieniło się wraz z wejściem ustawy hazardowej. Od tego momentu popularność tego bukmachera stale rośnie, a on sam ciągle poprawia jakość swoich usług.

Bukmacher Etoto funkcjonuje od 2011 roku. W 2014 spółka otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Początkowo bukmacher ten nie należał do zbyt popularnych. Jego strona internetowa była archaiczna, a o aplikacji mobilnej nikt nawet nie słyszał. Ciężko więc było mu konkurować z bukmacherami, którzy oferowali dużo lepsze usługi.

W 2017 roku doszło jednak do dużych zmian. Strona bukmachera zmieniła się nie do poznania, a korzystanie z niej stało się czystą przyjemnością. Wydano także aplikacje mobilną na telefony z systemem Android i iOS. Obecnie bukmacher rozwija się dynamicznie i zyskuje coraz większe grono fanów. Jeśli utrzyma to tempo, w przeciągu kilku lat może stać się jednym z najważniejszych graczy na naszym rynku bukmacherskich.

 

Ambasadorzy Etoto

Bukmacher Etoto podpisał umowy z kilkoma znanymi postaciami polskiego sportu. Są to m.in. znani komentatorzy: Mateusz Borek i Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski oraz były piłkarz Tomasz Hajto. Ambasadorzy Etoto mają za zadanie zachęcać klientów do gry nie tylko za pomocą swojego wizerunku, ale także dzięki eksperckiej wiedzy. Na stronie Etoto, w specjalnym do tego celu stworzonym dziale, znajdziemy więc mnóstwo analiz, artykułów sportowych i materiałów video, które mają nam przekazać niezbędną przy obstawianiu wiedzę.

Tego typu działania pokazują, że Etoto nie jest już tylko zwykłym niszowym bukmacherem, ale spółką, która ma ochotę być jak najlepsza.

Obstawianie w Etoto

Rejestrując się w Etoto, otrzymujemy możliwość obstawiania zakładów nie tylko przez Internet i aplikacje mobilne, ale także w punktach stacjonarnych. Te znajdują się głownie w większych miastach i nie ma ich zbyt wiele, ale w obecnych czasach i tak jest to już ewenement. Wiele firm bukmacherskich zamyka swoje punkty naziemne, gdyż generują one zbyt wielkie koszty, przynosząc jednocześnie niewielki zysk. Etoto to jednak bukmacher starej daty (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i dlatego wciąż trzyma się tradycyjnych rozwiązań. Niestety, zapewne niedługo i on uzna, że prowadzenie punktów naziemnych jest nieopłacalne i zrezygnuje z tego typu rozwiązania.

Strona internetowa bukmachera jest bardzo ładnie zaprojektowana i w niczym nie przypomina tego potworka, którym jeszcze dwa lata temu raczyło nas Etoto. Wszystkie funkcje znajdują się pod ręką, a obstawianie jest intuicyjne i proste. Do większości potrzebnych opcji dojdziemy bezpośrednio ze strony głównej, bez potrzeby podróżowania między dziesiątkami różnych podstron.

Aplikacja mobilna wciąż pozostawia nieco do życzenia, ale warto zauważyć, że wydano ją zaledwie kilka miesięcy temu i wciąż trwają nad nią pracę. Najważniejsze, że nie ma większych błędów, które utrudniałyby korzystanie z aplikacji.

Rejestracja w Etoto

Standardem staje się już możliwość założenia konta tymczasowego u bukmachera. Czy Etoto umożliwia nam ekspresową rejestrację? Jak najbardziej. Co więcej, był to jeden z pierwszych bukmacherów, który umożliwił nam skorzystanie z tej funkcji. Na czym to wszystko polega? Rejestrując nowe konto nie musimy już robić skanu dowodu osobistego i przesyłać go do weryfikacji. W Etoto musimy podać tylko podstawowe dane i od razu po potwierdzeniu naszego adresu e-mail możemy zabierać się za doładowanie konta i obstawianie. Nigdy więcej czekania na weryfikację. Możemy ją wykonać w dowolnym, dogodnym dla nas momencie.

Konto tymczasowe posiada jednak pewne ograniczenia i minusy. Przede wszystkim, nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy, dopóki nie przejdziemy pozytywnie weryfikacji. Ograniczona będzie również maksymalna kwota, którą możemy wpłacić. Nie będziemy również w stanie postawić kuponu, na którym można wygrać więcej niż 2279,99 zł. Wszystko to ma zapobiec praniu brudnych pieniędzy u bukmachera i jest wymagane ustawą hazardową. Ograniczenia te znikają od razu po przejściu weryfikacji tożsamości, dlatego warto zrobić to jak najszybciej.

Jeszcze jednym minusem konta tymczasowego jest to, że nie uzyskamy freebetu, który przyznawany jest nowo rejestrującym się graczom. Bez obaw, od razu po przesłaniu skanu dowodu i zaakceptowaniu go przez pracowników bukmachera, freebet pojawi się na naszym koncie.

Oferta zakładów Etoto

Oferta bukmachera Etoto prezentuje się ciekawie, ale nie można mówić tu o jakimś przełomie. Możemy obstawiać najpopularniejsze dyscypliny, a także cały szereg tych mniej znanych. Nie znajdziemy tu jednak nic zaskakującego, czym nie uraczyłby nas wcześniej inny bukmacher. na wyróżnienie zasługuje natomiast oferta tego bukmachera na e-sport, gdzie oprócz najpopularniejszych gier i najważniejszych turniejów, znajdziemy także całą game mniejszych, lokalnych zawodów. Oferta live również prezentuje się całkiem dobrze i wielu graczy zdążyło się już zakochać w tej usłudze.

Bonusy powitalne Etoto

Oferta powitalna Etoto przeszła niedawno ogromne zmiany. Nowi gracze mogą liczyć na dwie różne promocje, które otrzymają w czterech etapach. Przyjrzyjmy się na początku freebetom w Etoto.

Freebet za rejestrację

Po założeniu nowego konta w Etoto i pozytywnym przejściu weryfikacji naszej tożsamości, otrzymujemy od bukmachera freebet w wysokości 20 złotych. Należy bardzo uważać, gdyż łatwo go przegapić. W celu zaakceptowania tego bonusu musimy bowiem kliknąć w wyskakujące okienko informujące nas o tym, że należy nam się bonus. Jeśli tego nie zrobimy, freebet niestety przepadnie i będziemy musieli kontaktować się z obsługą klienta, by przyznali nam go ręcznie.

Freebet w Etoto można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym. Jeśli nie mamy sprzętu z systemem Android lub iOS, możemy na szczęście otworzyć na komputerze mobilną wersję strony i za jej pomocą obstawiać zakłady.

W celu wykorzystania freebetu musimy tylko postawić kupon o łącznym kursie 2.20, gdzie minimalny kurs dla jednego zdarzenia to 1.30. Ostateczna wygrana z takiego kuponu pomniejszana jest o stawkę.

Przyjrzyjmy się temu na przykładzie. Załóżmy, że obstawiamy trzy wydarzenia o łącznym kursie 3.00. Stawka naszego freebeta to 20 złotych. W przypadku wygranej otrzymujemy 52,80 (nie zapominajmy o podatku). Kwota ta zostanie pomniejszona o wartość freebeta i ostatecznie na nasze konto trafi 32,80. Niby niewiele, ale zawsze to lepiej niż nic.

Freebet od drugiej wpłaty

Dokonując swojego drugiego depozytu w Etoto, w kwocie co najmniej 40 złotych, klient otrzymuje od bukmachera drugi freebet o wartości 20 złotych. Podobnie jak w przypadku freebeta za rejestrację, ten również musimy wykorzystać na urządzeniu mobilnym. Takie same są również wymagania dotyczące kuponu, który trzeba obstawić.

Bonus 200% od pierwszej wpłaty

Nie da się ukryć, że tak wielkiego bonusu od pierwszej wpłaty nie zaoferuje nam żaden legalny polski bukmacher. Musimy wpłacić co najmniej 1 zł, by Etoto dorzuciło nam dodatkowe 200% tej kwoty. Oferta ta jest niestety bardzo mocno limitowana i otrzymać możemy nie więcej niż 100 złotych. Łatwo policzyć, że w celu uzyskania pełnej kwoty musimy wpłacić 50 złotych. Z większymi wpłatami lepiej poczekać na później.

Naszym zadaniem jest jeszcze wykonanie obrotu na kwotę równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu. Jeśli zdecydujemy się na pełen bonus, obrócić będziemy musieli kwotą 600 złotych.

Do warunków obrotu liczą się tylko kupony z kursem co najmniej 2.20. Obstawiać możemy pojedyncze zdarzenia lub kupony akumulowane. Kurs pojedynczego zdarzenie nie może być mniejszy niż 1.30.

Na wykonanie obrotu mamy 30 dni od momentu zaakceptowania promocji.

Bonus 100% od drugiej wpłaty

Druga wpłata również zagwarantuje nam otrzymanie bonusu. Jest on jednak trochę mniejszy, ale jego górna granica znajduje się znacznie wyżej. W przypadku tej promocji możemy otrzymać aż 900 złotych. Warunki obrotu są dokładnie takie same jak te dla pierwszego depozytu. Zmienia się tylko kwota, którą musimy przekręcić. Jeśli zdecydujemy się na maksymalny bonus, będzie to aż 6400 złotych.

Bonusy Etoto

1040 złotych, które otrzymamy rejestrując się w Etoto to nie jedyna promocja tego bukmachera. Spółka nie zapomina także o swoich wiernych graczach. Oni również mogą liczyć na cały szereg interesujących bonusów.

Kalendarz wydarzeń to promocja, która pojawia się z okazji świąt lub dużych turniejów sportowych. Każdego dnia trwania promocji otrzymujemy inny bonus. Mogą to być np. freebety za obstawianie konkretnych wydarzeń, dodatkowe mnożniki lub bezpieczny zakład.

Etoto uwielbia dawać swoim klientom możliwość obstawienia bezpiecznego zakładu. Promocje Nocne Granie, Mniej/Więcej i e-granie polegają właśnie na tym, że jeśli przegramy nasz kupon, otrzymujemy zwrot części postawionej stawki.

W Etoto spotkamy się również z czysto tematycznymi promocjami z okazji różnych wydarzeń sportowych. Polegają one zazwyczaj na obstawieniu konkretnego spotkania lub wytypowaniu dokładnego wyniku meczu. W nagrodę zazwyczaj otrzymujemy freebet.

Kontakt do Etoto

Obsługa klienta Etoto jest bardzo pomocna i chętnie odpowiada na wszystkie zadane im pytania. Najlepiej skontaktować się za pomocą czatu dostępnego na stronie. Połączenie zazwyczaj nawiązuje się bardzo szybko i nie trzeba czekać godzinami na konsultantów. Czat dostępny jest jednak tylko w ciągu dnia. Jeśli mamy problem w nocy, warto skorzystać z kontaktu za pomocą adresu e-mail, który działa całodobowo i bez problemu uzyskamy pomoc nawet o 5 nad ranem. Nieco dziwi takie rozwiązanie, ale skoro działa  to nie ma na co narzekać.

Dużym plusem jest świetnie przygotowany dział FAQ, który pozwoli nam znaleźć odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie. Zanim skontaktujemy się z obsługą klienta, warto wcześniej zajrzeć w to miejsce, gdyż może się okazać, że niepotrzebnie czekamy i zajmujemy głowę pracownikom Etoto. Z bukmacherem możemy skontaktować się również przy użyciu facebookowego messengera.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).