Silesion.PL

serwis informacyjny

„ESSE dla zdrowia” partnerem medycznym ŁKS

ESSE dla zdrowia

ESSE dla zdrowia

Od października o kompleksową opiekę zdrowotną piłkarzy pierwszoligowej drużyny i Akademii ŁKS zadba klinika „ESSE dla zdrowia”, która została nowym partnerem medycznym ŁKS.

„ESSE dla zdrowia” specjalizuje się w ortopedii, fizjoterapii, dietetyce, psychologii sportu, neurologii oraz proktologii i gwarantuje pomoc wysoko wyspecjalizowanych specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych.

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i co nie mniej ważne zapewnia indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko to w połączeniu z doświadczonym i ściśle współpracującym ze sobą zespołem fizjoterapeutów gwarantuje sportowcom obsługę medyczną na najwyższym poziomie. ŁKS związał się z nowym partnerem medycznym umową obowiązującą do czerwca 2022 roku.

W ramach współpracy z ŁKS-em klinika zapewni klubowi przede wszystkim stałą i pełną obsługę medyczną z zakresu ortopedii i fizjoterapii. W ramach współpracy klub ma zapewnionego indywidualnego opiekuna, który przez całą dobę jest do dyspozycji klubu i całościowo zajmuje się organizowaniem wizyt lekarskich, niezbędnych badań oraz sesji fizjoterapeutycznych. Opieką objęta została pierwszoligowa drużyna oraz wszystkie zespoły Akademii ŁKS.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024