Czytasz: Empik w Silesii zamknięty. Co się dzieje?

Empik w Silesii zamknięty. Co się dzieje?

Znany katowiczanom już od 13 lat salon przejdzie gruntowny remont i będzie kolejnym Future Store w Polsce.

Zmieni się cała architektura Empiku w Silesia City Center i pojawią się technologiczne rozwiązania, które ułatwią klientom zakupy. Modernizacja będzie przeprowadzana etapami. Salon zostanie całkowicie zamnięty jedynie od 28 maja do 3 czerwca. Na początku października uda się odsłonić znaczną część zmodernizowanego sklepu, a pod koniec miesiąca nastąpi oficjalne otwarcie Future Store Empik.

W tym katowickim Empiku zniknie antresola, a pojawią się nowoczesne meble i praktyczne rozwiązania, jak poręczny system prezentacji produktów. Poszczególne działy będą rozmieszczone intuicyjnie, poruszanie się po salonie będzie znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Pojawi się interaktywne urządze­nie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta. Ten wirtualny księgarz kompleksowo wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Tym, którzy szukają porady i inspiracji podpowie, jakie produkty kupić na prezenty.

Będzie można również od razu  zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu. Serce salonu w Silesii zabije w rytmie trendów, premier i gorących tytułów. Na dużych ekranach w centrum sklepu będą prezentowane aktualności ze świata kultury i rozrywki: se­lekcja najważniejszych i najciekawszych propozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Po remoncie, na powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych, klienci będą mogli wybierać wśród książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, poprzez artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze, zabawki edukacyjne po gry planszowe i puzzle oraz bilety na wydarzenia kulturalne.

Czytaj więcej