Silesion.PL

serwis informacyjny

Emocje w prezencie zamiast przedmiotu dla fana motoryzacji

Bolidy F1 zawitaly do Polski 2022

Bolidy F1 zawitaly do Polski 2022

Zbliżający się okres świąteczny sprawia, że wiele osób zastanawia się jaki upominek podarować bliskiej osobie. A co jeśli jest nią miłośnik motoryzacji? Zadanie wydaje się proste, gdyż na rynku można znaleźć sporo różnych gadżetów. Okazuje się jednak często, że kubek czy akcesoria do samochodu po raz kolejny podarowane pod choinkę nie cieszą ani nas jako pomysłodawców takiego upominku ani osoby, które obdarowaliśmy. Na szczęście pojawiają się inne, praktyczne rozwiązania pozwalające nietuzinkowo zaskoczyć fana motoryzacji.

Jak pokazują badania, tradycyjne prezenty w postaci przedmiotów materialnych dają tylko chwilową radość. Szybko przyzwyczajamy się do posiadania nowego nawet długo oczekiwanego przedmiotu. Jego obecność w krótkim czasie staje się dla nas czymś zupełnie normalnym. Prezenty oparte na emocjach i doświadczeniach potrafią zapewnić dłuższe uczucie szczęścia.

Nie dziwi więc fakt, że już co piąty Polak zapytany przez serwis Prezentmarzeń deklaruje chęć nabycia dla bliskiej osobie upominku w formie przeżycia pozwalający na rozwój zainteresowań czy doświadczenie wspaniałej przygody. Wśród pomysłów na motoryzacyjne upominku o takim charakterze pojawia się na przykład vouchery na jazdę offroad, przejażdżki luksusowymi samochodami czy choćby kurs driftingu. Zdarza się jednak, że bliskiej osobie chcemy podarować bardziej wyjątkowy, a wręcz spektakularny prezent w formie przeżycia. Może nim być nawet jazda za kierownicą prawdziwego bolidu Formuły 1. Jeszcze do niedawna, aby zrealizować tak niezwykłe marzenie motoryzacyjne, niezbędna była podróż na tory wyścigowe do Szwecji, Włoch czy Finlandii. W tym roku po raz pierwszy taką okazję stworzono dla entuzjastów szybkiej jazdy w Polsce dzięki wydarzeniu „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1”. Kolejna edycja tego nietypowego eventu motoryzacyjnego jest już planowana na przyszły rok.

Pasjonaci szybkich maszyn i ekstremalnych doznań motoryzacyjnych, którzy marzą, aby poczuć się jako Robert Kubica czy Alexander Wurz i poprowadzić na torze wyścigowym bolid F1, już mogą zacierać ręce i zarezerwować sobie miejsce na Formula Drive na 2023 rok. Takie niezwykłe doznania, które dla wielu miłośników motoryzacji są spełnieniem marzeń, można także podarować bliskiej osobie w formie prezentu.

Udział w tym wydarzeniu to zdecydowanie jedna z większych atrakcji na polskim rynku motorsportu i niestandardowej rozrywki w przyszłym roku. Co więcej pokazująca, że marzenia można przekuć w rzeczywistość, a bolid F1 w ramach udziału w wydarzeniu może poprowadzić każdy kierowca z ważnym dokumentem prawa jazdy. Zanim jednak do tego dojdzie śmiałkowie, którzy zdecydują się skorzystać z tej niecodziennej okazji, aby poprowadzić wyścigowe, legendarne maszyny na profesjonalnym torze, przejdą pakiet szkoleń. Udział dla osób decydujących się na komercyjne jazdy obejmuje szczegółowe szkolenie teoretyczne i praktyczne, przygotowujące do prowadzenia bolidu Formuły 1, jazdę szkoleniową za kierownicą bolidu Renault 2000 i oczywiście jazdę bolidem F1 Mod Williams FW29.Czeka nas też dopasowanie profesjonalnych kombinezonów do każdego z uczestników, co jest nie tylko istotnym aspektem podnoszenia bezpieczeństwa, ale także dodatkową atrakcją, dzięki której można poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.

Dzięki drugiej edycji Formula Drive już wkrótce będzie można zostać jednym z niewielu Polaków, którzy poprowadzą bolid F1 w naszym kraju. Potężna moc i szalone przyspieszenie wbijające w fotel sprawia, że jeśli zasiądziemy za sterami takiej maszyny, nie zapomnimy tych chwil do końca życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024