Silesion.PL

serwis informacyjny

Ekstraklasa LIVE – 25 PLN każdego dnia + Super Przewaga

Ekstraklasa LIVE – 25 PLN kazdego dnia

Ekstraklasa LIVE – 25 PLN kazdego dnia

Po przerwie spowodowanej rozgrywkami reprezentacji, na piłkarskie boiska powraca Ekstraklasa!

Już w sobotę będziemy świadkami ciekawego starcia we Wrocławiu, gdzie Śląsk zmierzy się z warszawską Legią! Gospodarze nie wygrali z tym rywalem od dziewięciu spotkań, a w ośmiu z nich schodzili z boiska pokonani! Jak będzie tym razem? Przed Śląskiem bowiem nadzieja na gorszą dyspozycję legionistów. Nie zabraknie także emocji w starciu Cracovii z Górnikiem Zabrze, a także w niedzielnym pojedynku Rakowa, z liderującym Lechem!

W związku z tym, że zbliżająca się kolejka zapowiada się co najmniej ciekawie, SuperBet ma fantastyczną ofertę, dzięki której nie musisz się martwić się o przegrane! Obstawiając Ekstraklasę „na żywo”, przez trzy dni, możesz odebrać 50% zwrot do 25 PLN każdego dnia!

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

  • Postaw kupon z oferty „na żywo” wyłącznie na mecz piłkarskiej Ekstraklasy.
  • Minimalna stawka kuponu to 50 PLN

Jeśli Twój pierwszy kupon, spełni warunki promocji, otrzymujesz bonus w kwocie 25 PLN. Korzystając z promocji od soboty do poniedziałku, możesz zyskać aż 75 PLN!

Pamiętaj, że wszystkie mecze Ekstraklasy możesz obstawiać najwyższych kursach na rynku, a dodatkowo, mecze rozliczamy zgodnie z Super Przewagą!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Wygraj zakład na Ekstraklasę bez względu na końcowy wynik! Nieważne jakim wynikiem zakończy się mecz! Jeśli Twoja drużyna będzie prowadzić dwoma golami (2:0, 3:1 itd.) w dowolnym momencie, Twój zakład będzie wygrany!

Jak działa SuperPrzewaga?

Stawiasz na wygraną swojej drużyny. Nie czekasz na ostatni gwizdek, ale na prowadzenie dwoma golami w dowolnym momencie meczu. Jeśli tak się stanie, Twój zakład jest od razu wygrany bez względu na wynik końcowy!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author