Silesion.PL

serwis informacyjny

Ekologiczny marzec w gliwickim Forum. Zakupy z sadzeniem lasu w tle

Ekologiczny marzec w gliwickim Forum. Zakupy z sadzeniem lasu w tle

Ekologiczny marzec w gliwickim Forum. Zakupy z sadzeniem lasu w tle

Wspólne sadzenie lasu, konkursy, warsztaty i edukacja ekologiczna w formie zabawy – takich aktywności będzie można się spodziewać w marcu w gliwickim FORUM. Każdy, kto odwiedzi centrum handlowe, będzie mógł wziąć udział w konkursie edukacyjno-ekologicznym z nagrodami, bezpłatnych warsztatach z sadzenia skrzydłokwiatów w kokedamach oraz przyczynić się do posadzenia nowego lasu w pobliżu Gliwic.

Pomóż nam posadzić nowy las – pod tym hasłem CH FORUM zaprasza swoich klientów do konkursu edukacyjno-ekologicznego, dzięki któremu każdy może przyczynić się do powstania nowego lasu w pobliżu Gliwic. Organizatorzy akcji – CH FORUM oraz Dotlenieni.org – chcą nie tylko prowadzić edukację z zakresu ekologii, ale również działać na rzecz środowiska. Dlatego właśnie zwieńczeniem wszystkich wydarzeń związanych z tą akcją w marcu na terenie gliwickiego centrum będzie posadzenie 1000 drzew. Nowy las powstanie w okolicach miasta, a we wspólnym sadzeniu udział weźmie każdy, kto zechce własnoręcznie pomóc w stworzeniu nowego miejsca pełnego zieleni.

Od 3 do 26 marca na terenie CH FORUM znaleźć będzie można 5 kubików z kodami QR. Ich zeskanowanie umożliwi start w konkursie z nagrodami. Wystarczy odpowiedzieć na cztery pytania dotyczące ekologii, aby uzyskać szansę wygrania hulajnogi elektrycznej lub przepięknych roślin. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo, a wręczenie nagród odbędzie się 31 marca, podczas warsztatów ekologicznych.

– Nauka przez zabawę w podnoszeniu świadomości ekologicznej to formuła, którą nasi klienci znają i lubią. Po raz kolejny zapraszamy ich do zabawy, która pokazuje, że dzięki małym krokom można zmieniać otaczający nas świat – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

31 marca na terenie CH Forum będzie można poznać orientalną sztukę sadzenia roślin. W tym dniu odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów z sadzenia skrzydłokwiatów w kokedamach. To wywodzące się z Japonii naturalne donice wykonane z ziemi i mchu. Warsztaty odbędą się w czterech turach: o 12:00, 14:00. 16:00 i 18:00. Są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Każdy uczestnik nauczy się jak stworzyć kokedamę i jak ją pielęgnować. Własnoręcznie wykonane ekologiczne ozdoby można będzie później zabrać ze sobą do domu i zazielenić swoje najbliższe otoczenie.

– Działalność centrów handlowych ma wpływ na otaczające je środowisko. Cieszy fakt, że coraz więcej zarządców takich miejsc działa w zgodzie ze strategią zrównoważonego rozwoju, angażując się w różnego rodzaju inicjatywy związane z ekologią. To będzie wspaniała akcja i zachęcam wszystkich do skanowania kodów oraz brania udziału w konkursie oraz w warsztatach – mówi Marek Kołkowski z Dotlenionych.

Proekologiczna zabawa w CH FORUM będzie trwała niemal cały marzec i jest zaplanowana dla osób w każdym wieku. Warto zatem znaleźć czas i odwiedzić FORUM oraz dobrze się bawić zmieniając świat na lepszy.

Zapraszamy do wspólnej ekologicznej zabawy z FORUM!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 r. obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author