Silesion.PL

serwis informacyjny

Co to jest Early Cash-out w Fortunie zakłady bukmacherskie?

Boisz się o wynik pozostałych spotkań na swoim kuponie? Dotychczas trafione zakłady dają Ci już wygraną i nie chcesz czekać na rozegranie się wszystkich meczów?

Odbierz wygraną jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń! Zamknąć możesz kupony z tradycyjnej oferty oraz z oferty zakładów LIVE. Early Cash-out dostępny jest online oraz w punktach Fortuny.

 

Co to jest Early Cash-out?

 

Early Cash-out to funkcja, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu przed jego rozliczeniem. Nazywana jest również Cash in, wcześniejszym zamknięciem kuponu, odsprzedaniem kuponu itp.

 

Na jakie kupony Fortuna może zaoferować zamknięcie kuponu?

 

na LIVE AKO oraz AKO z oferty tradycyjnej
na których nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie,
na których musi znajdować się przynajmniej jedno trafione spotkanie,
a wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie znajdują się w ofercie.
Możliwość skorzystania z oferty Early Cash-out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.

 

Jak to działa?

 

Informację o tym czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce “Moje kupony LIVE” oraz na podglądzie kuponu.
Wypłacić kupon jako Early Cash-out możesz również bezpośrednio z podglądu kuponu.
Po kliknięciu w przycisk “Wypłać 24,14zł” wyświetli Ci się okno dialogowe, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu.
Pamiętaj, że po kliknięciu w przycisk “Wypłać teraz” definitywnie zamkniesz swój kupon. W tym momencie odpowiednia kwota wygranej Early cash-out zostanie przypisana do Twojego konta, a status kuponu już nigdy się nie zmieni. Przemyśl dokładnie swoją decyzję!
Jeżeli podczas zamykania kuponu kwota wygranej Early Cash-out się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany odpowiednim komunikatem.
W celu przyspieszenia zamknięcia kuponu możesz skorzystać z opcji “Akceptuję wszelkie zmiany kwoty EWK EC”, pamiętaj jednak, że w takim przypadku kwota wygranej może się różnić od tej, którą widziałeś w oknie dialogowym.
Jeżeli Twoja wcześniejsza wypłata zostanie przyjęta, wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta i wyświetli się poniższy komunikat.
Kupony Early Cash-out znajdziesz w zakładce “Moje kupony LIVE” oraz w “Moje kupony” wybierając “Early Cash-out” w polu Status.
Na wypłaconym kuponie Early Cash-out spotkania, które w momencie zamknięcia kupony były nierozstrzygnięte oznaczone są za pomocą żółtej kłódki.

FAQ

1. Na moim kuponie mam trafione jedno spotkanie, żadnych błędów, a kuponu nie mogę wypłacić jako Early Cash-out. Dlaczego?
Pamiętaj, że Fortuna może zaoferować zamknięcie kuponu, na którym wszystkie nierozstrzygnięte spotkania znajdują się nadal w ofercie. Jeżeli opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest niedostępna, poczekaj aż wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia znajdą się ponownie w ofercie.
2. Jestem przekonany, że mój kupon spełnia wszystkie warunki Early Cash-out a i tak opcja wcześniejszej wypłaty nie jest dostępna. Dlaczego?
Zgodnie z tzw. ustawą hazardową wygrana w zakładzie wzajemnym musi być wyższa niż stawka. W związku z powyższym Early Cash-out nie pozwala na zmniejszenie przegranej, a tym samym na wypłatę wygranej, która jest niższa niż wkład.
3. Moje oferta zamknięcia kuponu została odrzucona. Dlaczego?
W niektórych wypadkach zamknięcie kuponu może trafić do ręcznej autoryzacji. W takim przypadku bukmacher może ją przyjąć lub też odrzucić. Spróbuj ponowić ofertę za kilka minut.
4. Zamknąłem kupon. Jeżeli brakujące spotkania okażą się trafione to otrzymam dopłatę do wygranej?
Nie. Po zamknięciu kuponu tracisz prawo do wygranej jaką otrzymałbyś w przypadku zwykłego kuponu AKO. Dlatego przed kliknięciem w “Wypłać teraz” przemyśl dokładnie swoją decyzję.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author