Silesion.PL

serwis informacyjny

E-bilet autostradowy w darmowej aplikacji dla kierowców AnyPark

E bilet autostradowy w darmowej aplikacji dla kierowcow AnyPark

E bilet autostradowy w darmowej aplikacji dla kierowcow AnyPark

AnyPark poszerza zakres funkcjonalny swojej aplikacji, wprowadzając możliwość zakupu e-biletów autostradowych za przejazd po wybranych płatnych odcinkach autostrad w systemie e-TOLL. Obecnie są to odcinki autostrady A2 (Konin-Stryków) i A4 (Wrocław-Sośnica). Z nowej funkcjonalności użytkownicy aplikacji mogą korzystać od 20 grudnia 2022 roku.

Od 1 grudnia 2021 r. na płatnych odcinkach autostrad państwowych A2 (Konin-Stryków) i A4 (Wrocław-Sośnica) nie funkcjonuje już Manualny System Poboru Opłat. Jedynym systemem do wnoszenia opłaty za przejazd tymi odcinkami przez kierowców motocykli, pojazdów i zespołów pojazdów o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 jest System Poboru Opłaty Elektronicznej e-TOLL.

Możliwość zakupu e-biletu autostradowego za pomocą naszej aplikacji jest kolejnym krokiem w konsekwentnym poszerzaniu funkcjonalności AnyPark. Od samego początku naszym celem było maksymalne ułatwianie życia kierowców, którzy z poziomu swojego telefonu mogą skutecznie zarządzać takimi elementami jak płatność za parking, możliwość wyszukania wolnego miejsca parkingowego czy zarządzanie flotą pojazdów firmowych podpiętych do aplikacji. – komentuje Krzysztof Jankowski, Country Manager AnyPark. Zarówno możliwość zakupu e-biletu autostradowego w systemie e-TOLL, jak i inne opcje w pakiecie premium, dają rzeczywistą wartość dodaną, mającą wpływ na komfort podróżowania samochodem, dodaje.

Proces zakupu e-biletu autostradowego jest prosty i szybki – wymaga jedynie podania kilku niezbędnych danych dotyczących przejazdu. Zakupiony e-bilet autostradowy jest ważny przez 48 godzin od wskazanej daty i godziny podróży i jest biletem jednorazowym. Instrukcja zakupu biletu:

  1. Na ekranie głównym aplikacji należy wybrać przycisk „Autostrady”.
  2. Wcisnąć opcję „Kup e-bilet autostradowy”.
  3. Wybrać autostradę, z której chcemy skorzystać i właściwy odcinek.
  4. Uzupełnić dane oraz typ pojazdu wraz z krajem jego rejestracji.
  5. Wskazać planowaną datę i godzinę rozpoczęcia przejazdu.

Warto zachować ID e-biletu autostradowego do ewentualnej kontroli lub zwrotu przed wskazaną datą i godziną rozpoczęcia przejazdu.

W sytuacji zmiany planów dotyczących przejazdu, e-bilet autostradowy można zwrócić w aplikacji przed zdeklarowaną datą i godziną podróży. Wystarczy przejść do zakupionego biletu i wybrać opcję „Możesz zwrócić ten bilet”.
 


AnyPark to mobilna aplikacja umożliwiająca szybkie płatności za parkowanie. System jest dostępny w ponad 60 miastach w Polsce. Od września 2021 roku, dostępna jest wersja premium aplikacji: AnyPark+, która posiada szereg unikalnych funkcjonalności, takich jak możliwość znajdowania wolnych obszarów do parkowania, kontroli wydatków za parkowanie, czy zarządzanie i kontrolę kosztów parkowania dla klientów flotowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author