Czytasz: Wieczorem mecz GKS Katowice v Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wieczorem mecz GKS Katowice v Podbeskidzie Bielsko-Biała

W spotkaniu 24. kolejki Nice I ligi GKS Katowice zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Obie drużyny będą walczyć o potrzebują wygranej.

Podopieczni Jerzego Brzęczka w tym roku jeszcze nie wygrali. Katowiczanie zajmują trzecie miejsce w tabeli Nice 1 Ligi. Ich bilans wiosną to dwa remisy i jedna porażka.

Podbeskidzie Bielsko-Biała natomiast jest na jedenastym miejscu w tabeli, na koncie z jednym zwycięstwem, dwoma remisami i jedną porażką.

 - Wystarczy spojrzeć w tabelę, gdzie na dziś jest zespół z Katowic i ile punktów zdobywają u siebie, żeby wiedzieć, że to jest drużyna topowa w 1 lidze i jeden z głównych kandydatów do awansu. My jesteśmy w środku tabeli i na pewno nie jedziemy tam w roli faworyta - powiedział Polsatowi Sport pomocnik "Górali" Tomasz Podgórski. 

Obie drużyny do tej pory grały ze sobą dziesięciokrotnie. Co ciekawe, ani jeden mecz nie zakończył się remisem. Bilans to cztery zwycięstwa katowiczan i sześć wygranych bielszczan.

Obie drużyny do tej pory grały ze sobą dziesięciokrotnie. Co ciekawe, ani jeden mecz nie zakończył się remisem. Bilans to cztery zwycięstwa katowiczan i sześć wygranych bielszczan

Transmisja meczu GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała o 20:45 w Polsacie Sport.

źródło: Polsat Sport