Silesion.PL

serwis informacyjny

Dzień Majsterkowicza w eWinner! AKOlendarz #3

Zmajstruj najdłuższą “taśmę” która wejdzie i wyrywaj nagrody!
Minimalny kurs zdarzenia na taśmie, musi wynieść nie mniej niż 1.30 Ostateczne zdarzenia na kuponie muszą być rozliczone do 3 grudnia do godziny 23:59. Wygraja trzy osoby, które zmontują najdłuższą zwycięską “taśmę”. Co do wygrania? Bonusy bez depozytu!

Za pierwsze miejsce: freebet o wartości 250 PLN, za drugie miejsce freebet 150 zł a za trzecie miejsce freebet 100 zł Nagrodami w konkursie są bonusy bez depozytu przyznawane bezpośrednio na konto użytkownika eWinner. Kupony wypłacone za pomocą Cashout nie biorą udziału w promocji. W promocji nie liczą się kupony zagrane za środki bonusowe i kupony na zakłady systemowe.

 Nie masz jeszcze konta w eWinner? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).