Czytasz: Dzień drugi z Kato Street Look

Dzień drugi z Kato Street Look

Profesjonalny fotograf oraz dziennikarz portali Silesion.pl łowili we wtorek najciekawsze stylizacje katowickiej mody ulicznej. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia Kato Street Look!

Kato Street Look to pierwszy projekt portalu Silesion.pl, w którym świat dziennikarstwa łączy się z modą uliczną. W ramach dwudniowej akcji przemierzaliśmy katowicki Rynek oraz ulicę 3 Maja w poszukiwaniu najbardziej odjechanych stylizacji.

ZOBACZ GALERIĘ Z DRUGIEGO DNIA KATO STREET LOOK

>> PRZECZYTAJ RELACJĘ Z 1. DNIA KATO STREET LOOK <<

KONKURS KATO STREET LOOK

Każde zdjęcie wykonane w ramach Kato Street Look weźmie udział w naszym facebookowym konkursie. Uczestnicy będą mogli wygrać pięć podwójnych zaproszeń VIP na Silesia Fashion Day. Podczas uroczystej gali, która odbędzie się 8 kwietnia w MCK, zobaczycie wyjątkowe pokazy mody takich firm jak: Patrizia Pepe, Joop, Bryloownia, Glam, Natasha Pavluchenko, Muses z udziałem Nataszy Urbańskiej.

Zasady konkursu Kato Street Look:

Konkurs Kato Street Look organizowany jest na fanpage’u portalu Silesion. W środę na naszym facebooku zostaną opublikowane wszystkie zdjęcia z ulicznej akcji. Aby wygrać podwójne zaproszenia na Silesia Fashion Day wystarczy oznaczyć się na opublikowanym zdjęciu. Ostateczną decyzję o tym, kto otrzyma ekskluzywne zaproszenie na sobotnią galę, podejmie jury złożone z redaktorów portalu Silesion. Podczas wyboru będziemy kierować się ilością interakcji pod zdjęciami (polubieniami oraz komentarzami), wykonanymi pozami oraz stylizacjami uczestników konkursu. Z wygranymi skontaktujemy się w prywatnej wiadomości wysłanej na portalu Facebook - stąd tak ważne jest oznaczenie się na zdjęciu. Decyzja o wygranej pojawi się pod konkursowym postem na naszym fanpage’u w piątek o godzinie 18:00.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, a internautów zachęcamy do interakcji pod opublikowanymi zdjęciami na fanpage'u portalu SILESION.

Czytaj więcej