Czytasz: Dwóch kierowców prawie się pobiło na DK 86!

Dwóch kierowców prawie się pobiło na DK 86!

Zajechał mu drogę w odwecie za zbyt długie korzystanie z lewego pasa i postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość.

Arogancka, ale przede wszystkim agresywna jazda samochodem doprowadziła dwóch chorzowian do siewierskiego komisariatu policji. Siedzący za kierownicą bmw 53-letni mężczyzna podróżował w kierunku Częstochowy trasą DK 86. Nie wiadomo jak długo jego jazda odbywała się po lewym pasie jezdni. Bez wątpienia jednak ten fakt rozjuszył jadącego za nim 50-latka, który próbował go wyprzedzić.

Ostatecznie siedzącemu za kierownicą passata mężczyźnie udało się wyprzedzić bmw i zajechać mu drogę. Kierowca volkswagena postanowił od razu na miejscu wymierzyć sprawiedliwość. W pobliżu Wojkowic Kościelnych w otoczeniu innych unieruchomionych na drodze kierowców do zatrzymanego bmw podbiegł 23-letni pasażer passata.

Młody mężczyzna zaczął od wulgarnych wyzwisk pod adresem kierowcy, by ostatecznie swoją agresję wyładować kopiąc w drzwi samochodu. Na szczęście dla wszystkich uczestników zdarzenie na DK 86 zakończyło się tylko na tym incydencie.

Obaj panowie udali się bowiem do pobliskiego komisariatu w Siewierzu. Policjanci aktualnie badają dokładnie cały przebieg zdarzenia. Poza groźbami i zniszczeniem mienia policjanci wnikliwie sprawdzą również zachowania kierowców pod kątem popełnionych przez nich wykroczeń w ruchu drogowym. 

Czytaj więcej