Czytasz: „Durczokracja”, przystojny chirurg i modelki plus size. Nowa ramówka Polsatu

„Durczokracja”, przystojny chirurg i modelki plus size. Nowa ramówka Polsatu

Co zobaczymy w telewizji Polsat tej jesieni? Będą klasyki i nowości. W każdy wieczór od godz. 21 stacja uraczy widzów porządną dawką publicystyki. W czwartek obejrzymy „Durczokrację” Kamila Durczoka.

zobacz gwiazdy telewizji polsat, które zjawiły się na prezentacji nowej ramówki stacji:

fot: Facebook, Telewizja Polsat

Już wszystko wiadomo. W czwartek wieczorem, podczas konferencji prasowej, Polsat ogłosił szczegóły jesiennej ramówki. Jednym z mocnych punktów będzie blok publicystyczny, który stacja będzie wyświetlać od poniedziałku do piątku, zawsze o godz. 21:00.

W czwartek, w jego ramach, obejrzymy nowy program Kamila Durczoka - „Durczokrację”. Opinie zaproszonych do studia polityków i ekspertów na temat bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych. O to wszystko będzie pytał zaproszonych gości dziennikarz.

Nowa rola Mateusza Damięckiego

Nie zabraknie też dobrej rozrywki. W bloku serialowym zobaczymy „W rytmie serca”, czyli perypetie przystojnego chirurga, w którego rolę wcieli się Mateusz Damięcki. Nie zabraknie też waszych ulubionych programów: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Pierwsza Miłość”, „Trudne Sprawy”, "Nasz nowy dom" i wielu innych!

Modelki nieszablonowe

Na antenie Polsatu pojawią się także nowe programy: reality-show „Supermodelka Plus Size” z Ewą Minge i Rafałem Maślakiem w roli jurorów oraz przygodowa „Wyspa przetrwania”, które ma duże szanse stać się hitem jesieni 2017 w Polsacie.

Telewizja Polsat w tym roku świętuje swoje 25-lecie, dlatego możemy spodziewać się jeszcze wielu dodatkowych atrakcji.

CZYTAJ TAKŻE :https://silesion.pl/brutalna-prawda-kulisy

 

Czytaj więcej