Czytasz: Poranna (nar)Racja
Sprawdź, co powiedzieli goście programu #DurczokRacja tuż po wyjściu ze studia. Borys Budka, Włodzimierz Cimoszewicz i prof. Ewa Marciniak.

Nie dajemy chwili oddechu gościom Kamila Durczoka. Tuż po wyjściu ze studia stawiamy ich przed naszą kamerą. Zobacz to czego nie widać w telewizji. Borys Budka, Włodzimierz Cimoszewicz i prof. Ewa Marciniak specjalnie dla Silesion.pl.


Kto tak naprawdę rządzi Polską? Skąd tak duże poparcie dla obozu rządzącego? Czy to siła PiS czy słabość opozycji? Jaki pomysł na przejęcie inicjatywy ma Borys Budka? Jak Beatę Szydło ocenia były wicepremier, minister sprawiedliwości i prokurator generalny? 


Borys Budka dla Silesion.pl

- Zdaję sobie sprawę z błędów, które popełnialiśmy w przeszłości jako formacja. Na tych błedach musimy się uczyć. Połączenie doświadczenia, wiedzy, młodości i energii da efekt synergii i ja w to wierzę - mówi Borys Budka.


Włodzimierz Cimoszewicz dla Silesion.pl

- W sumie Jarosławowi Kaczyńskiemu jest wygodnie tak jak jest. Kto inny firmuje i ponosi odpowiedzialność a on i tak decyduje - mówi Włodzimierz Cimoszewicz.


Ewa Marciniak dla Silesion.pl

 

Czytaj więcej