Czytasz: Durczok: To był bajkowy rok! Mamy pierwszy milion!!!

Durczok: To był bajkowy rok! Mamy pierwszy milion!!!

W najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że nasze, nieco ponad roczne dziecko, będzie się rozwijało w takim tempie.


Panie i Panowie!

Silesion.pl z dumą ogłasza, że nasz wirtualny dom odwiedził w grudniu pierwszy, okrągły milion gości! Każdy z nich zawitał do nas średnio ponad 5 razy, więc w sumie zanotowaliśmy prawie 6 milionów wizyt! Mówiąc bardziej fachowo, według Google Analytics (czyli powszechnie stosowanego systemu, który rejestruje rzeczywisty ruch na portalach internetowych), mieliśmy na koniec tego roku, kilka godzin przed północą, jeden milion użytkowników i 6 milionów odsłon!!! To dla nas niebywały sukces. W rok i 3 miesiące osiągnęliśmy to, na co wielu pracowało latami.  Tak kończy się nasza tegoroczna droga do gwiazd. To, co nas w niej cieszy najbardziej, to wzrost.

czytaj: wigilia w silesionie. Tego wam życzymy

 

Z miesiąca na miesiąc zaglądaliście na Silesion.pl coraz liczniej, znajdując tam coraz więcej ciekawych, frapujących i ważnych treści. To efekt codziennej, ciężkiej roboty całego zespołu tworzącego naszą platformę. 

Jesteśmy z tego cholernie dumni! Nie stoi za nami żaden potężny, zagraniczny koncern medialny o kilkudziesięcioletniej historii. A mimo to rośniemy i szturmujemy medialną rzeczywistość. Jesteśmy całkowicie polską firmą, rodzimą marką, a na zastrzyk kapitału z zagranicy nie możemy i nie chcemy liczyć. Tym bardziej więc jesteśmy szczęśliwi, że ci, którzy w projekt Silesion.pl uwierzyli, mają dziś namacalny dowód, że marzenia się spełniają. Wszystkim im bardzo dziękuję. Ta wiara dodaje skrzydeł i pozwala na rozwój naszego opiniotwórczego, nowoczesnego i coraz chętniej odwiedzanego portalu. 

Silesion.pl wziął się z miłości do Śląska. Ale cieszy się zainteresowaniem w całej Polsce. Co ósmy gość portalu przychodzi do nas z innych regionów Polski. To nie tylko dowód, że Śląsk jest w centrum zainteresowania. To także powód, by myśleć o rozwoju. Wiosną ruszymy z nowym projektem. Jego szczegóły niech pozostaną na razie tajemnicą. Ale mam przekonanie, że po raz kolejny pozytywnie zaskoczymy.

Przede wszystkim jednak chcemy podziękować Wam - internautom. Dajemy Wam codziennie solidną porcję wiedzy o świecie wokół nas. O polityce, modzie, zdrowiu, kulturze, o wszystkich pasjonujących historiach i poruszających wydarzeniach, jakie zdarzają się wokół. Dzięki za to, że jesteście. Piszcie do nas i dla nas. W końcu w Silesion.pl jesteście przecież u siebie. Linkujcie, lajkujcie, kłóćcie się z nami i krytykujcie. No i powiedzcie o nas znajomym. 

Niech ten najbliższy rok będzie jeszcze cudowniejszy. Warto mieć marzenia, warto się o nie bić. Warto walczyć i się nie poddawać. Każdy sukces nas wzmacnia, każda porażka jest lekcją. Ale jeśli naprawdę o czymś marzymy, nie ma takiej siły, która by nas przed tym powstrzymała. 

Dobrego roku! Pełnego sukcesów, miłości i zdrówka. Bawcie się dobrze. Nie tylko w Sylwestra ;-)

Wasz Kamil Durczok

Redaktor Naczelny/Dyrektor Zarządzający 

Silesion.pl

Czytaj więcej