Czytasz: Durczok: „Szacun, panie ministrze. Ale tych nazwisk jest więcej”

Durczok: „Szacun, panie ministrze. Ale tych nazwisk jest więcej”

Polska policja jeśli chce, jeśli ma takie wytyczne, potrafi zadziałać. Zatem do dzieła! Czas rozliczenie wielkiego ośrodka nienawiści finansowanego z publicznych pieniędzy… TVP(iS).

Jeden z nienawistnych bohaterów wczorajszego felietonu, ślusarz z Knurowa, dziś jest już Kamilem N. To dobra wiadomość. Pokazuje, że polska policja, jeśli chce, jeśli ma takie wytyczne, potrafi zadziałać błyskawicznie i skutecznie. 

- Dziś muszę - i chcę - z przyjemnością powiedzieć - szacun panie ministrze. Jak widać, jeśli się chce, to można. Śląska policja wykazała się profesjonalizmem. Ale tych nazwisk jest więcej. 

ZOBACZ NAJNOWSZY FELIETON KAMILA DURCZOKA

 

- Bardzo mnie zastanawia, czy wielki ośrodek nienawiści, finansowany z publicznych pieniędzy, telewizja partyjna zwana TVPiS, zmieni wreszcie prezesa czy nie. Bo najgorsze, co może nastąpić, to utrzymanie Jacka Kurskiego na tym stołku tylko dlatego, że tajne, partyjne sondaże, pokażą, że szczujnia i nagonka na śp. prezydenta Adamowicza, nie przyniosły PiS-owi wizerunkowych strat. To jest prawdziwy test na pańskie intencje - prezesie Kaczyński - czy wywalić ten symbol telewizyjnego hejtu i kłamstwa, czy uznać, że takich żołnierzy panu jednak potrzeba.